Rolki, jaki model?

Doradźcie proszę w kwestii zakupu rolek dla kobiety. Nie mają być jakieś super profesjonalne, wyczynów na nich robić nie będę ale chcę coś porządnego, by super przyjemnie się jeździło. Budżet jakim mogę dysponować to do 1.5 tys. Potrzebuję informacji jakie, gdzie i ewentualnie czym kierować się przy wyborze? A i od razu- czy są w 3m jakieś tory? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Buty mają być wygodne,po prostu wybrzydzaj i w każdym sklepie trzymaj stopę co najmniej z 10 min. w bucie
but wybieraj co do milimetra objęcia stopy w cienkiej skarpetce.
Do 1000zł trafisz co fajnego, powyżej kwoty hmm. kevlarowe ?
Marki to Rollerblade i Seba ,twardy lub miekki but, kółka od 80 -120 (twarde -Twister,FR1)
Zestaw ochraniaczy np.Bladegear + kask
Sklepy - Bladeville Wrzeszcz, SportRebel Przymorze,Everest-Sport Wrzeszcz, i inne.
Tory -Stadion Energa Gdańsk ,Tor dla rolkarzy w Sopockim Parku Północnym i nadmorska trasa rowerowa Jelitkowo - Brzezno
07.04.2018 godz 11 startuje szkółka na stadionie Letniewo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak na przyszłość - na tym forum jest specjalny dział dla rolkarzy.
Musiałbym że 3 razy upaść na głowę żeby na rolki wydać więcej niż 500 zł. Ja za swoje dałem 250 zł.
Jakieś 7 lat temu i służą mi do dzisiaj, tylko kółka wymieniam
Chcesz wydać do 1500 zł a potem może się okazać że ich nie będziesz używała.
Zastanowiłaś się gdzie będziesz na nich jeździć ?
Aktualnie obowiązuje zakaz jazdy po drogach dla rowerów. Można dostać mandat
Kup rolki do 400 zł - większość ludzi jeździ właśnie na takich a jak faktycznie będziesz jeździć systematycznie i uznasz że Twoje są za kiepskie to możesz inwestować dalej. Tu nie ma cudów Jest but, jest płoza i kółka
Ja swoje rolki kupiłem w sklepie sportowym w centrum handlowym przy obwodnicy przed Osową, mieli całkiem duży wybór
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pewnie, że tak. Ja też mam rolki za 250 zł. Jak się dobrze o nie dba, czyści kółka i smaruje, to na pewno będą długo służyć. Ja mam swoje już 4 lata :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również kupowałam w podobnej cenie, rekreacyjnie przy dobrym serwisowaniu jeżdżą już 3 rok :) Może koleżanka planuje jeździć nieco ostrzej, może ma ambicje sportowe? Tego nie wiemy, ale jej pieniążki jej wybór :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale nawet, to jednak 1500 zł to już bardzo dużo jak na rolki :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupiłam rolki za ok.300zł i mam je już od 6 lat, jedyne co to kółka się starły a jeżdżę na nich od kwietnia do września jakoś wiec już trochę na nich przejeździłam i są w bardzo dobrym stanie :) Wiadomo, są poobijane ale nie potrzebuję nowych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Rolki, jaki model?

Zdecydowanie firmy Skike, jeśli ktoś chciałby kupić rolki terenowe do jazdy stylem łyżwowym. A wybór jest spory: https://www.nartybiegowe24.pl/pl/c/Nartorolki-Skike/114.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Sposób na zakwasy? (32 odpowiedzi)

Chciałam dowiedzieć się jakie macie sposoby na zakwasy? Odkąd intensywniej ćwiczę co jakiś...

Jakie jest twoje najbardziej kontrowersyjne podejście do piłki nożnej? (3 odpowiedzi)

Dla mnie najbardziej kontrowersyjnym podejściem do futbolu jest to, że zdobycie przez Messiego...

Bieganie zimą (15 odpowiedzi)

Witam szukam chętnych na wspólne bieganie raczej amatorów :-). Najlepiej z okolic Nałkowskiej,...