Rondo w Koleczkowie

Witam,

czy komuś wiadomo kiedy ma się rozpocząć budowa ronda w Koleczkowie?
Wójt miał to w programie wyborczym ale po wyborach trochę czasu minęło a nadal cisza.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzwoniłem do urzędu gminy z tym pytaniem ale byli wielce zdziwieni.
W takim szoku że przekraczali mnie z 4 razy i na końcu powiedzieli że może wójt coś wie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na zebraniu wiejskim wójt jasno powiedział, rondo jest możliwe, ale pewne nie jest! Na razie są czynione starania. Na pytanie czy gmina sfinansuje światła (wójt wyceniał z du.. na 300 tys - a niby tam jest wszystko gotowe by je zainstalować!), to powiedział że nie bo prawdopodobnie będzie rondo, ale kiedy odpowiedział, nie wiem. Także trza cisnąć wójta, sołtysa, radnego o światła bo one są bardziej prawdopodobne niż rondo. Trzeba jakąś petycję w sklepach wyłożyć do podpisów itd. Ale widać że nikomu się z tym tematem nie pali.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę nie denerwować wójta takimi błachostkami jak rondo w Koleczkowie. Pan wójt zapewne jest pochłonięty praca nad dalszym remontem ul. Oliwskiej w Kielnie i zapewne obmysla co by tu jeszcze wyasfaltowac w Kielnie :))
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dokładnie. Jak to tak budować ronda czy światła w Koleczkowie? Przecież Kielno jest ostatnio tak nie doinwestowane, że należy tam skierować wszystkie środki. Wy zawistni i zazdrośni mieszkańcy Koleczkowa i Bojana co to już wszystko dosłownie macie wybudowane i chcecie więcej. Zachłanność to grzech!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
I jeszcze jedno! Żebyście nie zapomnieli wy z Bojana i Koleczkowa o regularnym opłacaniu podatków! Bo to głównie dzięki wam Kielno możecie rozwijać:)))
A tak już poważnie. Minęły ponad 2 miesiące od otwarcia ofert na ul. Gryfa Pomorskiego w Bojanie, gmina dostała kasę z Funduszu na drogi z Urzędu Wojewódzkiego. I co? G...n! Nic nie robią. Przetarg nadal nie rozstrzygniety. Wykonawca nie wybrany. Podejrzewam, że coś kombinują skoro nic się nie dzieje...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niby co kombinują? Chyba skąd wziąć pieniądze. Budżet był prawie 200 tys. a najtańsza oferta wynosi ponad 850 tys. Jak dla mnie to przetarg będzie pewnie unieważniony z oczywistego powodu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
W Kielnie 100% dróg miało przekroczona cene względem kosztorysu i jakoś kasa się znajdowała. W przypadku Bojana jest 50% dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0