Rozmowa kierowca dct

Witam. Bylem na rozmowie i Pani mi powiedziała ze za parę dni mi da znać jaka jest decyzja. Tez tak mieliście? Czy od razu wam dali decyzję czy zatrudniaja czy nie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam na kilku rozmowach - oczywiście nie były to rozmowy w DCT, jak masz w tytule - i zawsze mówili, że bez względu na wynik rekrutacji odezwą się w ciągu kilku dni/ do końca tygodnia, a mimo takich zapewnień żadnej informacji zwrotnej nie było...

Generalnie, to normalne, że mówią, że w określonym czasie poinformują odnośnie wyników rekrutacji. Rekrutacja przeważnie nie trwa przecież jeden dzień, muszą się zastanowić, omówić między sobą kandydatów i dopiero potem decydują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

raczej mozesz byc spokojny
a tak na mrginesie to jakie warunki proponują ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja by się na twoim miejscu martwił jak by powiedzieli od razu "ok zaczyna Pan jutro". To by znaczyło że albo nikt nie odpowiedział na ich ogłoszenie albo oferują tak marne warunki że przyjęli zasadę kto pierwszy ten lepszy.
Kiedyś też byłem zaproszony na taka rozmowę, chodziło o kierowcę karetki, zadzwoniłem z ogłoszenia a gość nawet nie pytał o CV itp, powiedział że jak dojadę do niego w ciągu godziny to mnie zatrudni, jeśli nie to zatrudni kogoś innego, oczywiście się nie zjawiłem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale na dct trzeba miec min kat C
Ten co nie chce byc w domu nie szuka tam roboty.
I zmiany 12godz i robotaa na okraglo
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

praca na zmywaku (18 odpowiedzi)

Co sądzicie o tej pracy? W miarę możliwa czy lepiej szukać czegoś innego?

prawnik/ radca prawny odnośnie ZUS - szukam (17 odpowiedzi)

nie wiem czy dobry temat; czy ktoś może polecić prawnika,radca prawnego lub kancelarię...

Praca w domu, chałupnictwo (6 odpowiedzi)

Czy istnieje pewna sprawdzona wyplacalna firma która oferuje prace w domu przy komputerze bądz...