Czesław Śpiewa (5) CZESŁAW ŚPIEWA to solowy projekt lidera duńskiego/polskiego zespołu TESCO... trojmiasto.pl Twin Pigs, Ścieżka Zdrowia, Social Cancer (2) więcej trojmiasto.pl Sylwester w Sobieszewie (7) BAL SYLWESTROWY 2008Centrum Alma II Gdańsk-SobieszewoSala bankietowa - Dwór... trojmiasto.pl
Feel, Iwona Węgrowska (73) Agencja KONTAKT Grzegorz Furgo oraz Bałtycka Agencja Artystyczna BART... trojmiasto.pl Koncert Uhuru Trio (9) Liryczna atmosfera, wspaniali muzycy, jazzowy nastrójKoncert Uhuru TrioJest... trojmiasto.pl II Eliminacje konkursu I Ogólnopolski Konkurs Dyskotekowych Tancerek (1) Takiego wydarzenia w Klubie Tropikalna Wyspa na Sopockim Monciaku nie możesz... trojmiasto.pl Eugeniusz Szczudło - Spotkanie w drodze (3) Serdecznie zapraszamy na wystawę obrazów i galionów „Spotkanie w... trojmiasto.pl Hip hop dla dzieci w wieku 8-12 lat (2) Hip Hop dla dzieci w wieku 8-12 lat Instruktor: Weronika Jasnoch Początek... trojmiasto.pl Bal Sylwestrowy (4) Rezydencja Bardo w Koleczkowie k/ Gdyni serdecznie zaprasza na Bal... trojmiasto.pl IX Zaduszki Jazzowe (3) Trójmiejscy jazzmani już po raz dziewiąty zbierają się w kościele... trojmiasto.pl Zupełnie przypadkowo znajomy zabrał mnie na ten niezapomniany (1) wieczór. Przepiękna muzyka ,mądre, pełne alegorii teksty ,klimat okresu... Krzysztof z Gdańska Strony z grami internetowymi (7) W jakie gry internetowe gracie? Ja się 'zadomowiłam' na stronie:... Zuz Kult - na 5 urodziny Centrum Stocznia Gdańska (88) Specjalnie na 5 urodziny Centrum Stocznia Gdańska, piaty raz w tym... trojmiasto.pl Joga hormonalna wg Dinah Rodrigues (2) Joga Zapraszam Panie na zajęcia terapii jogą hormonalną wg Dinah Rodrigues... trojmiasto.pl Kumka Olik (9) Zespół Kumka Olik powstał w marcu 2007 roku w Mogilnie. Grupa zasłynęła z... trojmiasto.pl Tropikalny sylwester (21) Zapraszamy serdecznie na szaloną Noc Sylwestrową w najgorętszym klubie.... trojmiasto.pl Discoteque (32) Tego wieczoru nasi dj'e zaprezentują Wam mix nowoczesnych aranżacji... trojmiasto.pl Żanna Biczewska - bilety wyprzedane! (7) Rosyjska ballada w niepowtarzalnym wykonaniu zagości w Sopocie dzięki... trojmiasto.pl Beach Party Gdynia 2008 (82) Wyostrz zmysły... Ekspresja...Światło... Plaża... Ruch... Dźwięk...... trojmiasto.pl Międzynarodowe Forum Gospodarcze (1) Tegoroczne spotkanie w ramach Panelu Gospodarki Morskiej poświęcone będzie... trojmiasto.pl