brak (1) Jak już wspomniałam jedzenie oraz ceny w miarę ok. Ale co do obsługi ,... Ola REMONT (1) Remont bedzie trwac do konca kwietnia. Jedzenie bedzie to samo:)) bardzo nam... PIREUS CIELĘCINA Z BAKŁAŻANEM - WIEPRZOWINA PO SYCZUAŃSKU (1) Nie bede tu wymieniał całej "karty" - rewelacja, kto nie spróbował nie wie... wentyl
pizza dobra ale... (1) raz zdarzyło sie Pani nie zabrac mojego tel. jak zamaiwałem do domu. I... gorgo TO SIĘ NAZYWA KLASA (1) Wystrój restauracji w klasycznym stylu, bogate menu oraz wspaniała obsługa... Antoni profesjonalna obsługa (1) Zamówiłem jedzenie jak zawsze, nastąpiły perturbacje przy zamówieniu, po 10... silnoreki Fantastyczne jedzenie !!! Lokal obowiązkowy!!! (1) Fantastyczne mięska, pierogi i zupy. Szczególnie polecam zestaw pierogi z... Magda Smacznie, niedrogo, domowo! (1) Bardzo przyjemne miejsce na rodzinny obiad. Polecam polędwiczkę w sosie... Magda Moja ulubiona restauracja w Gdyni! (1) Wspaniałe jedzenie !!! Szczególnie steki i mięska zawijane ręcznie w małe... Magda super pizza (1) Jadam tam bardzo często z bratem i mężem. Obsługa na poziomie, a jedzenie... miłośniczka pizzy Świetny lokal... ale (1) Barbados to moja ulubiona knajpa... fajny klimacik, normalne towarzystwo,... Asia :-) fajna knajpka (1) bardzo fajna knajpka w centrum Gdańska, po meczących zakupach odrobina... stała klientka Bardzo smacznie:) (1) Restauracyjka mała i wystrój dość skąpy..gdyby nie lampy i muzyczka to nie... gosiaczek nieznajomy - opinia (1) pizza rewelacja,dania te, tylko dlaczego na szarym końcu. Niemogliście... nieznajomy miało być, a nie ma (1) Może inne surówki będziecie serwować? Czy w fastfoodzie będą też takie same... coraz rzadszy klient polecam (1) moje ulubione miejsce, na dobe jedzenie, pyszna kawke - odwiedzam je... ania PB - opinia (1) Za wysokie ceny w stosunku do jakości. Małe porcje. Do zdzierczych cen... PB Bardzo miło i przytulnie. (1) Miło się siedzi bo i wystrój przytulny, i kominek trzaska, i sympatyczne... zojkaojka Anna Magdalena - opinia (1) Naprawde pyszne, domowe jedzenie, stosunkowo niskie ceny, wspaniała... Anna Magdalena Wystrój,atmosfera, ceny beznadziejne ,ale jedzenie przyzwoite. (1) Wystój tragiczny-komuna. Klimatu brak. Obsługa nie ma zielonego pojęcia o... Cleo