Rozwod dobry adwokat

Witam czy ktos moze polecic dobrego adwokata z Gdyni badz Sopotu? Mam zamiar zlozyc pozew wiem ze maz niczego mi nie ulatwi potrzebuje kogos kto zaangazuje sie w sprawe i bedzie sie stawial na rozprawach. Czy ktos moglby mi kogos polecic? Pytam znajomych padaja rozne nazwiska:Halina Car, Piotr Roczkowski, ALeksandra Kluczynska, Anna Kolodziejska
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 40

Proponuję dobrze prześwietlić prawnika a nie tak jak zrobił to znajomy i popłynął z kasą bo prawnik ( Mateusz Mickiewicz) zajmował się występami w TV a nie jego sprawą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybrałem http://trucktruck.pl/?p=232 gorąco polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Regularne konsultacje rozwodowe prowadzi w Opolu kancelaria prawna https://www.centrumrozwodow.pl/ nastawiona na kompleksową pomoc klientowi. To znaczy, że adwokat odpowiada za pisma, za składanie wniosków o podwyższenie kwoty alimentów, o ustalenie władzy rodzicielskiej oraz o podział majątku. Nie mamy jeszcze tabel alimentacyjnych na wzór niemiecki, dlatego zwiększenie alimentów to wręcz teraz główne założenie przy planowaniu rozwodów przez kobiety.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam mecenas Izabele Roczkowska z Gdyni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W mojej sprawie rozwodowej reprezentował mnie adwokat z Kancelarii Prawnej Szeffner i Wspólnicy. Dzięki niemu sprawa zakończyła się pomyślnie dla mnie. Uzyskałam wysokie alimenty. Polecam ich usługi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mec. Małgorzata Koprowska - bardzo sympatyczna osoba i z doświadczeniem życiowym, co widać. Ostoja spokoju i chyba sędziowie Ją lubią - takie miałam wrażenie (po drugiej stronie była wrzaskliwa radca prawny, ale jej wrzaski na niewiele się zdały - rozwód z orzeczeniem o winie obojga stron, a mąż chciał mojej wyłącznej winy).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja akurat nikogo nie znam z trojmiasta, w Poznaniu jest swietna adwokat Iwona Sepieło. Super kobieta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tej kancelarii na terenie Opola http://www.centrumrozwodow.pl/ masz kontakt do prawnika, ale również psychologa, jeżeli potrzebujesz. Wiadomo, że ciężko rozmawiać o takich rzeczach, jak rozstanie. Człowiek do kancelarii najczęściej idzie z mocno obniżonym poczuciem własnej wartości. Spokojnie podejdź do sprawy i zobacz, co ma do powiedzenia prawnik o Twoim przypadku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przykro się czyta o rozwodach jednak warto wiedzieć o nich coś więcej. Tutaj https://adwokatrodzinny.wroclaw.pl/w-jaki-sposob-i-kiedy-ustalane-jest-prawo-do-opieki-nad-dzieckiem-po-rozwodzie/ dobrze opisane jest, w jaki sposób i kiedy ustalane jest prawo do opieki nad dzieckiem po rozwodzie. Naprawdę wartościowa lektura
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Rozwod dobry adwokat

Jednak warto pojechać gdzieś dalej i wynająć kancelarie, która zajmuję się sprawy rozwodowe Warszawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko Mecenas Kołodziejska! Walczy do konxa i wygrywa! Kontakt staly, doradza! Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bzdura. Z Mecenas Kołodziejską przegrywa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się w 100% w dodatku zarozumiały i kontaktu 0.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja muszę polecić http://gabryszidoradcy.pl/category/prawo/ bardzo dobry adwokat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jak się rozwodziłam mieszkałam w Białymstoku, korzystałam tam z usług tej kancelarii www. W moim przypadku sprawa była bardzo ugodowa, ani ja ani mój mąż nie robiliśmy żadnych problemów. Można by było to zrobić bez adwokata, ale z prawnikiem jest prościej i szybciej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla mnie oczywisty wybór to adwokat Magdalena Chróścielewska. Kierowałem się opiniami znajomych, którzy korzystali z ich pomocy, popytałem w sądzie. I sprawdzilła się w 100%. Więc teraz mogę polecać innym. tu jej numer +48 666 609 065.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pan mecenas Igor Klimkowski to zdecydowanie najlepszy adwokat, jakiego kiedykolwiek spotkałam. Jest bardzo uczciwy i obowiązkowy, rzetelny dla swoich klientów. Każdą zleconą mu sprawę rozwiązywał osobiście. Na rozprawy nie wysyłał żadnych zastępców, na każdej rozprawie pojawiał się osobiście. jest niezastąpiony! Telefony odbiera pod numerem 600 365 228.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Adwokat Agata Morawska z Gdańska. Pani Morawska nie ma sobie równych w sprawach rozwodowych. Czy to z orzeczeniem o winie, czy też nie - ona zajmie się wszystkim od A do Z i absolutnie nie będziecie musieli się niczym przejmować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

AGa
2014-07-21 19:36:11
Witam czy ktos moze polecic dobrego adwokata z Gdyni badz Sopotu? Mam zamiar zlozyc pozew wiem ze maz niczego mi nie ulatwi potrzebuje kogos kto zaangazuje sie w sprawe i bedzie sie stawial na rozprawach. Czy ktos moglby mi kogos polecic? Pytam znajomych padaja rozne nazwiska:Halina Car, Piotr Roczkowski, ALeksandra Kluczynska, Anna Kolodziejska
Polecam Pana mecenasa Andrzeja Dwernickiego. Mecenas zawsze kontaktuje się i spotyka ze swoimi klientami osobiście. Na pewno będzie wiedział jak w danej sprawie zadziałać. Kompletna i profesjonalna pomoc prawna. Niesamowita wiedza, rzetelność, zaangażowanie, kultura osobista, profesjonalizm, waleczność i skuteczność! Jestem bardzo wdzięczna za okazałą pomoc i poczucie bezpieczeństwa w trakcie trwania rozwodu. Wygrano wszystko co można było. Polecam!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety, ale macie prawników, którzy działają online i wydaje mi się, że to też jest jakieś tam wyjście. Chodzi o takie mniejsze kancelarie, działające również bardzo sprawnie. I adwokat halatek jest dla nas bardzo dobrym wyborem. Zna się na tym, co robi, a dodatkowo może nam otworzyć nowe informacje prawne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Kosmetyki na lato (28 odpowiedzi)

Jakie stosujecie kosmetyki na lato? Zależy mi przede wszystkim na dobrych kremach nawilżajcych,...

Penis opada w trakcie zbliżenia (29 odpowiedzi)

Od ponad trzech miesięcy jestem w związku. Od niedawna zaczęliśmy uprawiać seks i...pojawił się...

Prezent dla teściowej (120 odpowiedzi)

Moja teściowa obchodzi niedługo 60te urodziny. ale jak to zwykle u mnie bywa nie mam pojęcia co...