Rzeźba gwałcącego żołnierza usunięta po kilku godzinach

Opinie do artykułu: Rzeźba gwałcącego żołnierza usunięta po kilku godzinach.

Rzeźba żołnierza gwałcącego kobietę tylko przez kilka nocnych godzin stała przy al. Zwycięstwa w Gdańsku. Ustawił ją student gdańskiej ASP. Policja i miejskie służby zareagowały natychmiast - w niedzielę rano rzeźbę usunięto.Naturalnych rozmiarów mężczyzna. Żołnierz, bo jest ubrany w mundur, a na głowie ma hełm, na którym widnieje gwiazda. Nie jest sam. Pół-leży, pół-klęczy między rozpostartymi nogami kobiety. Jedną ręką chwyta ją za włosy. W drugiej trzyma pistolet, który włożył jej do ust. ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ruscy byli zza uralu zwykle, cywilizacji nie widzieli

stąd r******* na potęgę, zabór zegarków świecidełek itp. Po drugie to było miasto wrogie, zdobyczne, jak całe pomorze ówczesne, brali" łupy" i niszczyli po pijaku wszystko.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Gwałty w 'Róży"

Zabrońcie więc filmu 'Róża' , tam to dopiero pokazali jak czerwona sfołocz traktowała kobiety.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8

Nie ośmieszaj się. Nie odniosłem się do ilości zgwałconych Niemek bo nie o tym pisałem. Moja rodzina pochodzi z Lwowa i w 39' uciekła do Warszawy. A ilość gwałtów na Polkach przez sowietów dopiero zaczyna być penetrowana historycznie. Na dzień dzisiejszy można podawać liczbę, którą wymieniłem nie bezpodstawnie. Co do lekcji historii, to w jakich latach po 45' roku temat ten, niedouczony osobniku w ogóle był w nauczaniu ujęty? Nie był. I nie jest. Ostatnie dane publikowane w pracach naukowych pochodzą z roku 1937 i dotyczą wojny z roku 1920. Lepiej milczeć człowieku niż zabierać głos uważając, że ma się cokolwiek do powiedzenia. Ty masz niewiele. Nic.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

?

Armia czerwona urządziła w Oświęcimiu obóz koncentracyjny, m. in. dla żołnierzy AK.
Nie obrażaj polskich patriotów pomordowanych przez NKWDskich bandziorów!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

jeśli sami policjanci nie wiedzą, czy doszło do przęstępstwa to, o co chodzi?

niech poszkodowany zgłosi się na policję. jesli jest taki :o)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

kablar i durnych bab widać w Gdańsku nie brakuje...porażka

..a co ta ,,przykładna ,,obywatelka gdańska ,która tak ostentacyjnie ,,staneła,,na straży moralności wykonując DONOS do władz..itp...robiła w nocy zamiast spać ( tudzież-jak przykładna obywatelka ...)że wszystko widziała ....to jedna z tych co jakby dziecko za ścianą katowali to nic nie słyszała I nic nie widziała ,ale rzeżbę w krzakach po ciemku to I owszem ....
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8

czy gwałcona kobieta jest w ciąży?

czy gwałcona kobieta jest w ciąży?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cóż...nie da się zaprzeczyć...

..tych dwóch i kilku innych, a spokój w Narodzie nastanie na czas długi...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cała prawda o Kacapach, której sie boją rusofile

i jeszcze ten sowiecki czołg spalić
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

prosze o gwałt na ofierze

jegomosc w kiecce koniecznie czarnej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

wczoraj obejrzałam film "Róża" Smarzowskiego

polacam wszystkim, a rzeźba super
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 10

nic dziwnego ze dzielne sluzby tak szybko zareagowaly
wszak w gdansku prezydent usilnie probowal przywrocic stoczni nazwe lenina
a komentujac protesty stwierdzil cos w stylu "ze kiedys lenin nie przeszkadzal"
widac pewnym osbom czerwoni NIE przeszkadzali i nie przeszkadzaja
i kazda reka podniesiona na nich musi byc pociagnieta do odpowiedzilanosci
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9

oczywiscie bez kaczynskiego i koniecznie "rydzyka" nie zabrdzo byloby co napisac nie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

może jeszcze kurna podziękować za przyjaźń polsko-radziecką po wojnie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Aż jestem w szoku...

...Jeden "artysta" i redakcja trójmiasta wystarczy, żebyśmy zaczęli się zabijać, za jeden z****ny "pomnik"!!! Po co nam kaczyński, rydzyk, tusk, jak mamy sami siebie i takie media oraz "artystów"???!! Teraz już wiem czemu pod zaborami byliśmy 123 lata....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

Boze... Tepy aparacie... Ty nie widzisz roznicy ???!!! Przestan pic,palic i robic cokolwiek co ci cmi leb... Wieje zgroza, kiedy do swiadomosci dociera obecnosc kolesi do ciebie podobnych w spolecznosci RP...Pomoz sobie jakos albo zapadnij sie gleboko pod ziemie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Warszawa

a HGW planuje powrot pomnika 4 spiacych, gdzie tuz obok byla katownia urzadzona przez Ruskich w srodku okupowanej Warszawy !!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wzwalanie gwałtem i rozbojem, tez mi zbawcy.

potem tysiace polaków aresztowanych i wywiezionych, zamordowanych. Ehh obrońcy radzieckich idei.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

polityka urwał

Prawda w oczy kole
I jak bardzo boli
Co widać na załączonych obrazkach
A jak trzeba kradziejów i oszustów na wiejskiej łapać, to nie ma komu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4