Rzeźba gwałcącego żołnierza usunięta po kilku godzinach

Opinie do artykułu: Rzeźba gwałcącego żołnierza usunięta po kilku godzinach.

Rzeźba żołnierza gwałcącego kobietę tylko przez kilka nocnych godzin stała przy al. Zwycięstwa w Gdańsku. Ustawił ją student gdańskiej ASP. Policja i miejskie służby zareagowały natychmiast - w niedzielę rano rzeźbę usunięto.Naturalnych rozmiarów mężczyzna. Żołnierz, bo jest ubrany w mundur, a na głowie ma hełm, na którym widnieje gwiazda. Nie jest sam. Pół-leży, pół-klęczy między rozpostartymi nogami kobiety. Jedną ręką chwyta ją za włosy. W drugiej trzyma pistolet, który włożył jej do ust. ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ooooo! A skąd te dane?

Z NASA?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Osiołku po studiach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zrozumieć?!

Tego się nie da zrozumieć ani wybaczyć tym bardziej!
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 11

Żal??

A mi żal Ciebie. Kolejny zboczeniec fascynujący się gwałtami i wojną...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

na to samo zwrocilem uwage

dziwne ze gdanscy rektorzy przyjeli kogos kto nie wie ze sztuka ucieka od schematow .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

student

kolejne trzeba robić ze stryropianu, są łatwiejsze do transportowania, łatwiej zabrać i schować aby wystawić w innym miejscu, współczesny artysta musi być pragmatyczny w formie przekazu, mobilnosć jest równie ważna jak wyraz treści
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

szanowny doktorze (wspominasz coś o leczeniu)

Historię znasz tylko z podręczników komunistycznych, dlatego masz tak ograniczoną wiedzę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

O, BRAWO!

Widać przedsiębiorcy z Krakowa mają więcej jaj niż politycy z Gdańska!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Raczej mózg wyprany

przez kato-pis.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Poczytaj sobie jakieś mądre książki na ten temat. Ale wydawane po 1989. Fakt, pierwszy dzień po zwycięstwie wygląda tak samo, ale czerwoni zawsze mięli fantazję w odreagowywaniu... syndromu stresu pola walki.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zacznijmy od tego iż żadne dziecko tego nie widziało. Tak, masz racje nasze państwo bardzo stopniowo pokazuje dzieciom okrucieństwo świata....

Dziecko raczej zapytałoby się rodzica co to jest? Ja bym odpowiedział że taka rzeźba przedstawiająca dwoje ludzi. I tyle - dziecko nie zada więcej pytań, dziecko nie zada pytania dlaczego "ta rzeźba tak emanuje seksem".

Odpukać, ale na ulicy to dziecko zobaczy brutalność tego świata i to z impetem, pójdzie na boisko, dostanie po gębie - i dopiero zapyta - dlaczego mi nie powiedziałeś że na ulicy jest tak ciężko? A nie oszukujmy się, dzieci w wieku 8-10 lat są już bardzo elokwentne w naszych czasach - i myślę że one akurat odpowiedź znajdą sobie same.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5

"Biała rzeźba umiejscowiona na obleczonej czerwonym suknem konstrukcji mogła przywodzić na myśl polską flagę."
Jakiemu durniowi tak się kojarzy ta prezentacja?

Mnie raczej gorszą parady zboczeńców. Ta rzeźba to dobry pomysł.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 10

Do kogo to skierowany jest Twój post?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szanowny "rzeźbiarzu"

Postaw sobie teraz ten "pomniczek" przy łóżku zamiast stolika nocnego i napawaj się jego widokiem do końca swoich dni skoro tak jara Cię widok gwałconej kobiety!! Ty kurna chyba jakiś zboczony jesteś?! Powinni Cię zbadać i najlepiej zamknąć, bo, jak dla mnie, to dajesz widoczne oznaki zboczenia!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 19

ale knot!

Aleś Pan, Panie Ostrowski knota wypuścił ze swojej pracowni! (Bucik jak żywy)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

A może ten "artysta"

to zwykły debil.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0