Rzeźba gwałcącego żołnierza usunięta po kilku godzinach

Opinie do artykułu: Rzeźba gwałcącego żołnierza usunięta po kilku godzinach.

Rzeźba żołnierza gwałcącego kobietę tylko przez kilka nocnych godzin stała przy al. Zwycięstwa w Gdańsku. Ustawił ją student gdańskiej ASP. Policja i miejskie służby zareagowały natychmiast - w niedzielę rano rzeźbę usunięto.Naturalnych rozmiarów mężczyzna. Żołnierz, bo jest ubrany w mundur, a na głowie ma hełm, na którym widnieje gwiazda. Nie jest sam. Pół-leży, pół-klęczy między rozpostartymi nogami kobiety. Jedną ręką chwyta ją za włosy. W drugiej trzyma pistolet, który włożył jej do ust. ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Historia się kłania

Zapomniałeś o jednym, że walczyła hitlerowcami , tylko że najpierw razem !!! Coś Ci mówi 1939. A później myslisz, że za Polskę, czy żeby nią zawładnąć. Człowieku historia się kłania. I wcale nie bronię hitlerowców !
popieram tę opinię 52 nie zgadzam się z tą opinią 6

To życzę ci powtórki ze stalinizmu ! Hitler nie zdążył moich przodków wymordować ale stalin owszem .. życzę ci spotkania z rosją radziecką !
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 5

jeżeli już to nazistom;)

Bardziej Sowietom pokazywac
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Reakcja - prawie natychmiastowa .

Brawo , że służby potrafią tak bardzo szybko działać. Jak gó.... psów na moim osiedlu leżą , aż się zasuszą to nikt nie reaguje . Po za tym w ta rzezba to czysta prawda tak było.
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 0

mojego nie ma
społeczeństwo to również ja
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 42

czerwonoarmistów było po prostu znacznie więcej liczebnie. Ilość złodziei, bandytów itp podobnie jak ludzi dobrych, altruistów itp PROCENTOWO jest stała w dowolnej społeczności
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 21

...

Być może przesadziłem z tą wrzutą, ale wyjątkowo denerwuje Mnie kiedy jakiś kretyn wygaduje głupoty w stylu: "hitlerowcy byli źli i mordowali, a armia czerwona to bohaterowie, Polakom pomogli." albo "każdy był dobry w walce z nazistami"
To Stalina i ZSRR należało zniszczyć w 1945 r. a nie III Rzeszę.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 16

słuszna uwaga: hitlerowcy chcieli lepszego świata ale tylko dla silnych. Czerwoni chcieli lepszego świata dla każdego. Bo nigdy nie wiesz, czy to ty akurat będziesz tym silniejszym czy nie.

A druga połowa wypowiedzi, ta, którą erg radzi tobie abyś sobie darował, dokładnie pokazuje kim jesteś i jakie masz intencje
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 6

On

Powinni zostawić ta rzeźbę, ale prawda boli, bo przedstawia ona prawdę, więc wygodnie się pozbyć sztuki...
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 12

dokładnie

żyją przeszłością nie widząc co ile dzieje się dzisiaj
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Polska Walcząca

Takie akcje są bardzo potrzebne. My walczymy. Nigdy się nie poddamy. Metody walki podziemnej co prawda są nieco inne niż 70 lat temu, ale nadal są.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 10

Szumczyka

nie obchodzi 5,5 mln zamordowanych polskich obywatel, ale przejmuje się jakimiś niemrami
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 26

a mnie przeszkadza demonstracja hałaśliwa przeciwko in vitro ten pomnik przypominający

okropności wojny mi nie przeszkadza
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 8

konkretny tępak z ciebie chyba czytałeś historie marsjan
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 11

w sumie racje masz

ale tylko do połowy wypowiedzi. drugą połowę mogłeś sobie darować
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 3

a przydało by się trochę polotu i finezji

w tym smutnym jak wagin@ mieście
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 3