Rzucanie palenia

Wiele razy już próbowałam rzucać, raz od razu. Innym razem jak wyczytałam w tej książce "Jak rzucić palenie" powoli bez pośpiechu i za cholerę nie mogę zawsze wracam... Ehhh pozostaje chyba tylko silna wola... Raz udało mi się nie palić przez 7 lat a potem znów spotkałam faceta co palił i mnie zachęcił. Albo sam się zachęciłam tym by nie czuć jak go całowałam tego smrodu....

A Wy jak sobie radzicie??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi pomógl desmoksan, nie pale już 3 lata :) polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zaktualizuj Ho-leee-shiiizah, jestem przytłoczony wszystkimi odpowiedziami i bardzo wdzięczny za sugestie, które pomogą sista przełamać ten nawyk. Wy, którzy zaproponowaliście wapowanie, wygraliście. Najlepsza odpowiedź na tablicy, wszyscy przechodzicie, zbierzcie 200 $. Dostałem elektroniczny papieros Ego z sokiem nikotynowym 24 mg truskawkowym. Tym razem zobowiązałem się do tego i wyszedłem 11 dni bez prawdziwego papierosa. Miałem zły dzień, później pijaną noc, paliłem te prawdziwe i cierpiałem to g*wniane uczucie. Byłem tak wściekły, że po prostu dalej paliłem. Potem przeczytałem więcej twoich odpowiedzi i ktoś powiedział, że im więcej razy rzucasz, tym większe prawdopodobieństwo, że w końcu https://mobdro.onl/ się utrzyma. Pomyślałem o tym i teraz z powodzeniem odszedłem tydzień wolny od papierosów, po prostu vaping. Co prawda paliłem trochę słodyczy swisher w Walentynki, ale nie ugiąłem się przed zakupem paczki papierosów ani nawet nie zaakceptowałem oferowanych papierosów https://vidmate.onl/. Jestem bardzo wdzięczny za twoje odpowiedzi. Jesteście niesamowici, dziękuję za pozytywne wibracje, wierzę, że pomagają mi odnieść sukces!!! Błogosław.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Łóżkowe problemy u młodego mężczyzny (10 odpowiedzi)

Mam 19 lat, od jakiegoś czasu mam wraz z partnerką łóżkowe problemy. Mamy za sobą seks oralny...

Problem ze wzwodem (6 odpowiedzi)

Mam 40 lat i problem ze wzwodem robi sie coraz bardziej uciazliwy dla mnie i partnerki. Bedac...

Dobry ginekolog! (172 odpowiedzi)

Zna ktoś jakiegoś dobrego ginekologa-położnika w Gdańsku?Może być gabinet prywatny. ;)