Select

Szkoły językowe

Gdańsk, Antoniego Abrahama 1A

Hania - opinia (1) Polecam kursy Pani Julity. Jest osobą kompetentną, która patrzy... Hania Wysoki poziom, profesjonalna firma (1) Po ponad roku współpracy mogę śmiało polecić firmę. Dzięki bardzo wysokiej... Kuba Profesjonalna szkola jezykowa (1) Bardzo profesjonalne lekcje prowadzone przez mloda energiczna I pelna... Adam Jaroszewski
Polecam (1) Przede wszystkim pani Julita naucza skutecznie. Oczywiście trzeba też... Dorota Sprawdzona firma, polecam. (1) Zdecydowałam się na szkołę CJOSelect ponieważ cenie sobie indywidulne... Danuta Lorbiecka Super! (1) Trafiłem na SELECT i panią Julitę zupełnie przypadkowo. Jestem z zawodu... Janusz Szczerze polecam :) (1) Z usług szkoły Select skorzystałam, aby podszkolić słownictwo marynistyczne i... Dagmara Polecam! (1) Szczerze polecam tę szkołę! Program nauczania jest dopasowany do moich... Anna Super (1) Dzięki Pani Julicie w bardzo krótkim czasie poznałam słownictwo, którego... Natalia Sprawdzona firma, polecam! (1) Osobiście korzystałam i szczerze polecam! Jakość, zaangażowanie, dobre... Katarzyna Biełuszko