SERWIS??????

MIAŁEM PRZYJEMNOŚĆ KOLEJNY RAZ BYĆ W TYM SERWISIE NA PRZEGLĄDZIE Z MOIM SAMOCHODEM!!!!PAN A.Ś. ZAPEWNIAŁ,ŻE CZAS PRZEGLĄDU NIE PRZEKROCZY 2-3 GODZ. , A WYJECHAŁEM PO 4GODZINACH.SAMOCHÓD UMYTY DOPIERO PO MOJEJ INTERWENCJI(MIAŁEM BYĆ WYROZUMIAŁY , BONIE MA LUDZI DO MYCIA SAMOCH.)ALE TO NIE MÓJ PROBLEM,PRZECIEZ JEST BEZROBOCIE?JA ZOSTAWIAM PONAD1000,00(PRZEGLĄD NA 30000KM),A PAN SIĘ MNIE PYTA CZY CHCE CZYSTY , CZY BRUDNY SAMOCHÓD ODEBRAĆ? A TO SAMO PYTANIE SŁUSZĘ NA KAŻDYM PRZEGLADZIE.MOŻE OSZCZĘDZAJA NA WODZIE????A NAJLEPSZE JEST TO,ŻE ROBIŁEM PRZEGLAD NA 30,000km 05.10.2009 I ZAPŁACIŁEM 716,00, A 26.10.2009 ZAPŁACIŁEM 1000,00 , ATO DWA IDENTYCZNE AUTA , I DO JEDNEGO WLALI4,3LITRA OLEJU , A DO DRUGIEGO 4,0 LITRY????? SERDECZNIE NIE POLECAM NIKOMU TEGO SERWISU!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SERWIS??????

Niestety nie wiem z którego serwisu Pan korzystał??? Ja jeżdżę z Gdańska do Wejherowa. Pracownicy tego salonu i serwisu to chyba najbardziej rzetelni ludzie ze wszystkich Salonów Skoda i Vw w Trójmieście. Tam aż chce się jechać. Niestety nie można mieć pretensji do pracowników o to że zostawia Pan tam tyle pieniędzy. Przypominam że korzysta Pan z usług ASO a to kosztuje. Fakt że z pytaniem czy umyć to się nie popisali. Zapewniam że w Wejherowie takie pytanie nie ma racji bytu. Pozdrawiam ASO Plichta Wejherowo!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SERWIS??????

Nazwa ASO zobowiązuje do tego by nie pytać czy auto ma byc umyte a poprostu umyć i patrzeć na zadowoloną mine klienta a nie tłumaczyc się jak dziecko w szkole podstawowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SERWIS??????

Jest sposób na te ASO SKoda ja już znalazłem ;)

skodamilosnik@wp.pl
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0