SKARGA NA KIEROWCĘ LINII 112 I CAŁĄ LINIĘ

Temat dostępny też na forum: Motoryzacja Sobieszewo
Dnia 24.06.2017r. kierowca linii 112 w kierunku Przegalina (odjazd z Gdańska-dworzec główny o godz.16:36), na przystanku "Pole namiotowe" i wcześniejszym też przytrzaskiwał drzwiami ludzi! Mi przytrzasnął wózek z dzieckiem a w środku wystraszone dzieci parę minut po godz. 17:00 na przystanku na żądanie "pole namiotowe"!!! Całe szczęście, że córeczka w wózku nie trzymała rączek na zewnątrz wózka! Oj to bym... to i tamto. Generalnie ta linia jakaś fatalna! Często albo autobus nie przyjeżdża albo mocno spóźniony. :(
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: SKARGA NA KIEROWCĘ LINII 112 I CAŁĄ LINIĘ

Ludzie od bodajze ponad 20 lat drzwi w pojazdach zamykaja sie AUTOMATYCZNIE przez fotokomorke a wy dalej swoje ze kierowca przytrzasnal czy zamknal przed nosem a on w zdecydowanej wiekszosci wozow ktore prowadzi nie ma juz nawet przyciskow do zamykania drzwi tylko czeka az to zrobi automat a ze czesto nie dziala to oczywiscie jego wina on jest projektantem tego autobusu?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: SKARGA NA KIEROWCĘ LINII 112 I CAŁĄ LINIĘ

Taka potem jedna z drugą roszczeniowe jadą już z zamiarem zgnojenia chłopa bez powodu nie myśląc ze od jego opanowania zależy bezpieczeństwo ich dzieci i jeszcze pewnie D..E mu trulas biletami zasłaniają widok w lusterko?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedy pojazd stwarza zagrożenie dla pasażerów kierowca powinien udać się do serwisu lub zablokować i oznaczyć nie działające drzwi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Widać,że nie masz pojęcia o specyfice tej pracy,wytycznych przełożonych itp itd skoro wiesz lepiej co powinien a czego nie.Widać,że kierowców masz za debili ale uwierz ,że w ponad 90% przypadków mają związane ręce w wielu kwestiach.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zasada działania foto komórek w autobusach jest prosta. Tylko pasażerowie jej nie rozumieją. Jest jakiś czas na wejście później jak foto komórka nie widzi nikogo w drzwiach steruje drzwi na zamknięcie. I odwrotnie jeśli foto komórka widzi cały czas kogoś w swoim polu drzwi się bie mogą zamknąć. I to jest najczęstszy problem bo pasażerowie stojący w drzwiach nie potrafią czytać ze zrozumieniem instrukcji która jest naklejona na drzwiach. Przez to się robią opóźnienia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKARGA NA KIEROWCĘ LINII 112 I CAŁĄ LINIĘ

Ja proponuję byś wzięła autobus pod pachę i go przeniosła przez korek na Wałach i pezez Hucisko. Wtedy będzie o czasie
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: SKARGA NA KIEROWCĘ LINII 112 I CAŁĄ LINIĘ

I jak wywalił go już dyscyplinarnie kiero z roboty dzięki tobie czy tylko po premii za źle działające foto komórki?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sam wielokrotnie widziałem przytrzaskiwane drzwiami wózki, czy babcie, które nie dość szybko wychodziły z autobusu.
Kilkukrotnie interweniowałem u kierowcy, który zazwyczaj wzruszał ramionami: "Panie, co ja mogę? To automat".

Skoro zatem służby techniczne GAiT nie są w stanie doprowadzić tych fotokomórek do pełnej sprawności, niech wypierd.lą je w kosmos i wrócą do ręcznego zamykania/otwierania drzwi przez kierowcę.

Zanim dojdzie do tragedii.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czytaj ze zrozumieniem. Jak fotokomorka nie widzi nikogo w polu steruje drzwi na zamknięcie. Jak będzie stał autobus na przystanku dłużej z otwartymi drzwiami będzie miał większe opóźnienie. Trzeba sprawnie opuszczać pojazd. Po drugie żaden kierowca celowo tego nie robi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

> Jak fotokomorka nie widzi nikogo w polu steruje drzwi na zamknięcie

Taka jest teoria.
W praktyce, jak pisałem, niejednokrotnie byłem świadkiem przytrzaskiwania wózka czy nie dość żwawo wysiadającej babci.

> Trzeba sprawnie opuszczać pojazd

To może umieścić na autobusach napisy:
"Tylko dla młodych i zdrowych" ? ;>
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli wiadomo jest że foto komórka nie widzi ruchu to są jeszcze przyciski ktore się przyciska w celu wydłużenia czasu zamknięcia drzwi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Skąd wziąć dobre auto używane? (11 odpowiedzi)

Jak w temacie. Szukam kilkuletniego auta w dobrym stanie. Takiego, którym będę mógł pojeździć...

PANEK (4 odpowiedzi)

Poszukuję osób poszkodowanych! przez firmę Panek, w ten czwartek w Gdańsku będzie nagrywany...

Fotoradar (3 odpowiedzi)

Czy w Sopocie w tunelu ul Powstańców Warszawy przy Sheratonie jest fotoradar ? Jadąc w kierunku...