Szkoła Podstawowa nr 24

Szkoły podstawowe

Gdańsk, Lilli Wenedy 19

AS - opinia (1) Bardzo lubię moją szkołę. Chętnie do niej chodzę. AS rodzic - opinia (1) Klasa 2, dzieci trzy dni pod rząd w szkole zajęcia do 16.15, z powodu przerw... rodzic Jakub Hołownia - opinia (1) Nauczanie lekcji na bardzo dobrym poziomie , ale od kwietnia stan szkoły jest... Jakub Hołownia
Najlepsza (1) Spędziłam w tej szkole 6 wspaniałych lat mojego życia. Nauczyciele są... matematyczka hahaha Nigdy nie zapomnę (1) 'Dwudziesta czwarta' na zawsze pozostanie w moim sercu. Jestem pewna, że nie... absolwentka Fantastyczna szkoła ! (1) Ta szkoła jest wspaniała, wszyscy nauczyciele mili i wyrozumiali oraz... anonim ` , Zajj & Najj . (1) W tej szkole spedzilam 6 lat ktore zapamietam do konca zycia jest tu dobre... ` , Brokatooova . Suuper szkoła! (1) 6 lat które spędziłam w tej szkole to najlepsze lata mojego życia. Wszyscy... Ola ; ) Bardzo dobra szkoła . ;) (1) Moim zdaniem w szkole panuje bardzo dobra atmosfera. Nauczyciele są życzliwi... kaczka . najlepsza ^ (1) . ` 2 4 jest najlepsza . 6 ceee . . ` szkoda że tu nie mam... { 6 ceeee . } Sentyment... (1) Szkole Podstawowa nr 24 ukonczylem w roku 1997. Wychowawca mojej klasy byl... Marcin Gryczko Bardzo fajna szkoła (1) Jestem już w szóstej klasie tej szkoły i bardzo ją lubię. Nauczyciele są... Pozytywnie ; DD (1) nawet ok, chociaż i tak nie najlepiej ; DD . Miśkaa ; P