ŚREDNIE TWIERDZENIE FERMATA

Temat dostępny też na forum: Hydepark
Twierdzenie (Średnie Twierdzenie Fermata). Równanie
X^{4} + Y^{4} = Z^{2}
nie ma rozwiązań w liczbach naturalnych (wówczas zero nie było elementem zbioru N).
Pirre de Fermat nie potrafił znaleźć dowodu tego twierdzenia, ponieważ nie dane mu było odkryć twierdzenia (dwa przypadki), które orzeka, że istnieje nieskończenie wiele rozwiązań (x,y,z) równania x^{2} + y^{2} = 2z^{2}, m.in. takich, że nieparzyste x,y,z są parami różne - albowiem dane to było Leszkowi W. Gule z Lublina.

1. JEDYNY NA ŚWIECIE uprościłem metodę rozkładu danej liczby całkowitej na róznice kwadratów, co ułatwiło podanie dowodów dwóch twierdzeń:
równanie X^{4} + Y^{4} = Z^{2} nie ma rozwiązań w zbiorze {1,2,3,...}
oraz
WTF - dla n,X,Y,Z ze zbioru {3,4,5,...} suma X^{n} + Y^{n} jest różna od Z^{n}.
2. JEDYNY NA ŚWIECIE obaliłem przeprowadzony przez Hilberta dowód twierdzenia, które orzeka, że
równanie X^{4} + Y^{4} = Z^{2} nie ma rozwiązań w zbiorze {1,2,3,...}.
3. JEDYNY NA ŚWIECIE przeprowadziłem dowód twierdzenia, które orzeka, że równanie
X^{4} + Y^{4} = Z^{2} nie ma rozwiązań w zbiorze {1,2,3,...}, czego nie dokonali najwięksi geniusze różnych specjalności przez okres ponad 370 lat
4. JEDYNY NA ŚWIECIE wykazałem, że dowód WTF w liczbach X,Y,Z należących do zbioru {3,4,5,...} jest równoważny dowodowi WTF w liczbach całkowitych, co obala przeprowadzone przez Sierpińskiego dowody WTF dla niektórych nieparzystych n.
5. JEDYNY NA ŚWIECIE udowodniłem WIELKIE TWIERDZENIE FERMATA, czego nie dokonali najwięksi geniusze różnych specjalności przez okres ponad 370 lat.
6. JEDYNY NA ŚWIECIE sformułowałem twierdzenie (dwa przypadki), które orzeka, że istnieje nieskończenie wiele rozwiązań (x,y,z) równania x^{2} + y^{2} = 2z^{2}, m.in. takich, że nieparzyste x,y,z są parami różne - na mocy którego udowodniłem ŚREDNIE TWIERDZENIE FERMATA.
7. JEDYNY NA ŚWIECIE podałem kilka ciekawych twierdzeń lub wniosków, m. in. Kompletną Hipotezę Goldbacha.

Sensacyjność moich odkryć potęguje fakt, że nie jestem matematykiem.
Dostęp do moich polskich odkryć jest za pośrednictwem


http://syminostra.pl.tl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ŚREDNIE TWIERDZENIE FERMATA

Niesamowite!!!! o_O
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gula nic nie udowodniłeś! Twoje teksty to brednie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Matemblevo (3 odpowiedzi)

Matemblevo sąsiadować będzie z niską, szeregową zabudową ulicy Dolne Migowo, przy której...