SUNAJ - NAJLEPSZY OSK POD SŁOŃCEM!!!!!!!!!!

Dziś mój wielki dzień.ZDAŁAM EGZAMIN!Za drugim razem,ale za to w jakim stylu,łacznie z pochwałą egzaminatora za doskonałe opanowanie techniki jazdy.Za pierwszym razem poległam na \"rękawie\", tak chciałam go miec za sobą, że musiałam odwiedzic PORD drugi raz.Sukces jakim jest zdany egzamin,nie byłby możliwy gdyby nie ekipa z Sunaja. KRZYSIU, przesympatyczny człowiek, który sprawił, ze nudne z założenia wykłady,takimi nie były.Biegałam na nie z przyjemnością, bo oprócz wiedzy było mnóstwo żartów i ciekawych dyskusji wraz z tematami odbiegającymi od dotyczących ruchu drogowego. GRZESIU, to z ogromnym poczuciem humoru, naprawdę wspaniały i wyjątkowy człowiek,z którym godziny spedzone za kółkiem byly samą przyjemnością,a jego nowatorskie metody nauczania wspominam szczególnie miło.Nie tylko przygotował mnie świetnie do egzaminu,ale też naprawdę nauczył jeździc.Jak po pierwszej godzinie usłyszałam,że jestem dobrym "materiałem" na kierowce to na kolejne biagałam jak zaczarowana.Wychwycił najmniejszy błąd,ale nie szczędził pochwał i był prawdziwym wsparciem przed egzaminem Dzięki niemu będę biegi zmieniała"czule jak dama" i będę świetnie jeździc,bo jak Grzesiu uczy to inaczej się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Oj Słoneczko, Twoje słowa to miód na nasze serca. Dziękujemy za tak wyczerpująca opinię. Pozdrawiamy gorąco i polecamy się na przyszłość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Odpowiedź obiektu:

Hej! No tak w sumie to mam jedno zastrzeżenie :-). 1000 literek to zdecydowanie za mało, zeby w pełni wyraźic moją opinię. Musiałam się bardzo streszczac. :-). Pozdrawiam gorąco, oczywiście specjalne pozdrowienia dla Grzesia :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0