SUNAJ TO NAJLEPSZA SZKOŁA JAZDY W TRÓJMIEŚCIE

Polecam wszystkim tych INSTRUKTORÓW. Przygotowali mnie nie tylko teoretycznie i praktycznie do egzaminu. Dostawałam też dużo wskazówek jak radzic sobie ze stresem na egzaminie ,a to jest bardzo ważne.Liczy się nie tylko to że zdałam egzamin , potrafię bezpiecznie jeździc i mam dobre nawyki jako kierowca. Miałam okazję jeździc z JANUSZEM MACIEJEM i BEATKĄ WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ TO WSPANIALI PROFESJONALIŚCI PRZESYMPATYCZNI LUDZIE Z OGROMNĄ WIEDZĄ i DOŚWIADCZENIEM. JEŚLI JA ZDAŁAM i MNIE NAUCZYLI JEŹDZIĆ TO NAUCZĄ KAŻDEGO a nadmieniam że nie miałam żadnych zdolności technicznych , ani swojego samochodu ,a po pierwszym kursie w LOKU byłam przekonana ze nie nadaję się na kierowcę Miałam szczęście że trafiłam na tak wspaniałych ludzi .Dostałam ogromne wsparcie Takiego zaangażowania nie spotyka się czesto.Ważna jest atmosfera , w której się uczymy zwłaszcza jeśli to na początku wydaje się takie trudne , dlatego wybierając szkołę trzeba zainwestowac mądrze. Z czystym sumieniem mogę polecic tą szkołę a zwłaszcza tym którzy bardzo się stresują .............Jeszcze raz DZIĘKUJĘ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Droga Kasiu, gdy wczoraj dałaś znać, że zdałaś egzamin wszyscy cieszyliśmy się ogromnie. Troszkę było nam smutno, że Twoja Sunajowa przygoda dobiegła końca. Na szczęście znajomość pozostaje i mamy nadzieję pielęgnować ją przez długie lata. Współpraca z takimi Kursantami, jak Ty Kasiu, jest dla nas wspaniałym doświadczeniem. Cieszymy się, że nigdy nie bałaś się pytać - nawet gdy pytania wydawały się innym proste i bez znaczenia. Mamy pewność, ze będziesz KIEROWCĄ przez duże "K". Bo we wszystko co robisz wkładasz serce. A na koniec dziękujemy z całego serca za wspieranie naszych społecznych inicjatyw - konkursy plastyczne i Dzień Dziecka. Pozdrawiamy i do mijania!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0