Marian - opinia (1) Byłem wcześniej u nich, ale wrecz zostałem "zmyty" . Nieprzyjemne zachowanie... Marian Bogumiła - opinia (1) Pan Diagnosta po raz drugi bardzo trafnie ocenił stan techniczny auta / 10... Bogumiła Jurek - opinia (1) Ogólnie OK,ale gość,który siedzi w kanciapie i kasuje MEGA niesympatyczny i... Jurek
Super (1) Od paru ładnych lat jeżdżę do Suncar na przeglądy techniczne. Zawsze sprawnie... Mirka NiE DALI RADY!!! (2) Usługa była droga!!! w warsztacie za obwodnicą zdiagnozowali usterke skrzyni... Mark Nie polecam (2) Warsztat super, ale jak przyjechałem na diagnozę rozlozyli ręce. Mówiłem co... Marcin Tomek - opinia (2) Witam. Z przyjemnoscia wystawiam ocene 6.0! Jedyny warsztat/stacja... Tomek Najlepszy z najlepszych (1) Dzisiaj postanowiłem zrobić roczny przegląd samochodu z LPG, a obsługiwał... Slavko Wymiana amortyzatorów (1) Panowie wykonali swoją pracę na medal, szybko sprawnie i dobrze. Cena także... Kamil Instalacja gazowa brc v6 (1) Warsztat montował mi instalacje gazowa w chryslerze 300m 3.5 , i muszę... Andrzej Instalacja gazowa (1) Montaż instalacji gazowej BRC w Fordzie Mondeo przebiegł sprawnie, a... Mariusz Zdecydowanie polecam (1) To był mój pierwszy przegląd okresowy w życiu - miła, fachowa obsługa.... k.s. Świetna, dokladna i miła obsluga (1) Bardzo miła obsługa w warsztacie, sympatyczna Pani w biurze. Od samego... Alicja przegląd techniczny (1) Byłem tam pierwszy raz-polecił kolega z pracy.To nie jest stacja, na której... Piotr Dorota - opinia (1) Sprawna obsługa, życzliwe podejście do klienta. Duże wrażenie robi czystość... Dorota Polecam warsztat i stację diagnostyczna. (1) Polecam warsztat i stację diagnostyczna. Diagności są kompetentni i podchodzą... Krystyna