PODIATRIC-MED

Kursy kosmetyczne Podolodzy Paznokcie

Gdynia, Starowiejska 41-43

Karolina - opinia (1) Bardzo nie miła i przemądrzała instruktor. Traktuje ludzi przedmiotowo. Karolina Agnieszka - opinia (1) Pani Agnieszka ma bardzo dużą wiedzę,dzięki czemu doskonale umie podołać... Agnieszka zabieg pedicure (1) Jestem bardzo zadowolona z zabiegu pedicure, polecam; stopy... Marcela
Mega zadowolona (1) Agnieszka 100% profesjonalistka na najwyższym poziomie czyni rzeczy, które w... Renata Serdecznie polecam!!! (1) Pięknie i pomysłowo wykonane paznokcie żelowe! Eleganckie, świetnie dobrane... Ewelina Serdecznie Polecam (1) Pani Agnieszka jest prawdziwym specem od paznokci i brwi. Potrafi wyczarować... Justyna moja opinia kursantka Aldona (1) Pani Agnieszka przekazuje bardzo ogromną wiedze na kursach i jest bardzo... aldona polecam profesjonalizm i wyrozumiałość :) (1) Byłam u pani Agnieszki pierwszy raz na szkoleniu znalazłam jej firmę na... Agnieszka Szczepańska Polecam Sunnails SPA (1) W gdynskiej szkole stylizacji paznokci SUNNAILS SPA przeszlam 4-dniowe... Natalia Polecam serdecznie!!! (1) Na poczatku Maja skorzystalam z uslug P.Agnieszki - i jestem bardzo... Natalia profesjonalizm, dokładność, rzetelność (1) Ja oceniam SUNNAILS SPA na jak najwyższą ocenę. Byłam na przedłużaniu żelem.... martuchna napisac musze...inaczej sie udusze... (1) W kwestii profesjonalizmu Pani Agnieszki,jej wiedzy,kultury,dokladnosci i... klientka z alergia...na ludzka g Gdynia ma wspaniały gabinet: Agnieszki Zdrojewskiej (1) Kasia Angel 07:08 Kasia Angel Zostałam modelką dla kursantek w gabinecie... Kasia Angel pierwsza wizyta, namiar z internetu (2) Nienajtanszy pedicure (100zl z malowaniem zwyklym lakierem),maly wybor... Dorota Paulinka - opinia (2) Pani Agnieszka to bardzo zdolna stylistka paznokci, żele cieniutkie jak... Paulinka Polecam (1) Do Pani Agnieszki trafiłam w listopadzie 2014r. Moje paznokcie prosiły o... Kamila Osobiste odczucia (dla zainteresowanych rekonstrukcją zniszczonej płytki, dokumentacja zdjęciowa po 3 dniach od wykonanej (3) (...)Ponadto w połowie usługi zostałam poinformowana,że cennik,z którym... JJ Świetny kurs stylizacji paznokci metodą żelową (3) Na początku lutego odbyłam kurs u pani Agnieszki i naprawdę z czystym... Magdalena Polecam (1) Krótko i na temat - nie mam zastrzeżeń. Z krótkich pazurków zrobiły się... Ewa Wysoki poziom (1) Jestem ogromnie zadowolona z odbytego szkolenia (manicure hybrydowy, żelowy,... Dominika