SUPER CZERWONA SUKIENKA NA STUDNIÓWKĘ, WESELĘ

Temat dostępny też na forum: Morena
MAM DO SPRZEDANIA SUPER KOBIECĄ SUKIENKĘ FIRMY GANTOS W ROZMIARZE 38, STAN BARDZO DOBRY, CENA 50 ZŁ DO MAŁEJ NEGOCJACJI. DO KOMPLETU DODAJĘ MALUTKĄ TOREBECZKĘ Z TEGO SAMEGO MATERIAŁU (BRAK ZDJĘCIA). SUKIENKĘ MOŻNA OBEJRZEĆ, PRZYMIERZYĆ I ODEBRAĆ NA MORENIE.

image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SUPER CZERWONA SUKIENKA NA STUDNIÓWKĘ, WESELĘ

A jaką rozmiarówkę ma firma Gantos? Tzn. zastanawiam się, czy "wlezę" w to 38 ;-). Bo czasem noszę 38, czasem 40, zalezy jaka firma. Ile masz wzrostu i dokąd sięgała (jaka krótka jest?)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SUPER CZERWONA SUKIENKA NA STUDNIÓWKĘ, WESELĘ

ja nosiłam 38, mogę podać wymiary w cm, a długość to była lekko za kolano przy moim 165cm wzrostu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SUPER CZERWONA SUKIENKA NA STUDNIÓWKĘ, WESELĘ

Lekko za kolano, ale pod kolanem czy ponad kolanem? Ja mam 170 cm.

Proszę o wymiary, ale bardziej miarodajne byłyby pewnie wymiary ciała a nie sukienki (może na maila?). Miałabym jakies odniesienie, bo sukienka bardzo mi się podoba i cena też jest ok. Obawiam się tylko, że jednak się nie zmieszczę. I ja wolałabym długość nie krócej niż do kolan.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SUPER CZERWONA SUKIENKA NA STUDNIÓWKĘ, WESELĘ

za kolano ale przy twoim wzroście może być w kolano, a co do wymiarów ciała to nie napisze bo ja już w nią nie wchodzę ( 2 ciąże) i dlatego ją sprzedaje. Może masz niedlaeko na Morene to możesz podjechać i przymieżyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SUPER CZERWONA SUKIENKA NA STUDNIÓWKĘ, WESELĘ

Ja po dwóch ciążach ;-) obawiam sie też, że w 38 nie wejde ;-).

Odezwę się po niedzieli, jesli jej nikt nie kupi. Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SUPER CZERWONA SUKIENKA NA STUDNIÓWKĘ, WESELĘ

ok czekam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To zależy, jaka jest ta czerwień. Nie chodzi o to, żeby sukienkę było widać z odległości kilometra. Ma to być estetyczna czerwień. Coś takiego macie na Merg.pl. Trzeba ją tylko odpowiednio dopasować i wtedy wszystko powinno być w porządku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? (102 odpowiedzi)

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? Co według was przynosi najlepsze efekty ? Mam...

Dobrej jakości ubrania (21 odpowiedzi)

Chciałabym poznać wasze zdanie dotyczące dobrej jakości ubrań (i mam tu na myśli...

Sklep stacjonarny Avon - gdzie w Gdańsku? (7 odpowiedzi)

Dziewczyny, gdzie w Gdańsku znajdę sklep /stoisko Avon? Z góry dziękuję za pomoc.