najlepsza uczelnia (4) nie chce mi się pisać więcej bo można by wystosować esej na 200stron. to... Paweł FIZYKOTERAPIA!! (3) Mam pytanie. ile kosztuje studiowanie na tym kierunku ? Proszę. o szybką... AlieN ??? (2) powiedzcie mi prosze, jakie sa ceny za semestr.. dziekuje z gory :) klaudia
ABSOLWENTKA - opinia (1) słuchajcie. skonczyłam ta uczelnie w tym roku i reasumujac te 5 lat mozna... ABSOLWENTKA Trochę niedociągnięć (1) Generalnie jestem zadowolona ze swojego wyboru, ale jest kilka ale: - jest... łendi proosze o odpowiedź (1) mam takie samo pytanie jak koleżanla troszke niżej :P...czy bardzo trudno... Monika ... - opinia (1) bibloteka poprawiła sie na zdecydowany plus :) :) :) ksiazki wypozycza sie... ... Pytanie (1) Może ktoś mi napisać jak wyglądają studia podyplomowe w Sopocie? szczególnie... EK SWPS 2 rok (1) SWPS to wspaniała szkoła - oferująca naprawdę wysoki poziom nauczania! Tutaj... Kotongo student - opinia (1) "jeśli ktoś co rok przeznacza na tę szkołę prawie 7000 zł to musi sam przed... student mam pytania (1) 1. czy bardzo trudno dostac sie do tej szkoly?zdawalam nowa mature i to na... alf