SZKODA - nalezy uwazac

Wymienialam opony w tym warsztacie juz pare razy ale to co wydarzylo sie tym razem ..... myslslam, ze takie akcje zdarzaja sie tylko w kiepskich komediach. Otoz Panowie nie dokrecili mi jednego kola i o maly wlos nie odpadlo mi podczas jazdy. Na szczescie mieszkam niedaleko ale nie wyobrazam sobie co moglo sie przytrafic gdybym na przyklad wjechala od razu na obwodnice. Felga zniszczona, podkladka zniszczona a co na to wlasciciel???? nawet sie nie przejal, nie uslyszalam nawet przepraszam!!! wrecz byl niezadowolony, ze mam jakies pretensje. ZENADA! UWAZAJCIE!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SZKODA - nalezy uwazac

mam złe doświadczenia z tym serwisem .Byłam tam pierwszy i ostatni raz.Szef ordynarny ,olał mnie i wygonił z serwisu ,bo przyjechałam z reklamacją -nie dokręcone śruby-koszmar z horroru ! Nie plecam,są inne przyjazne klientom serwiy gdzie są fachowcy i fachowa i sympatyczna obsługa.OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

SZKODA - nalezy uwazac

Szef to ma coś z głową. Ja także byłam tam pierwszy i ostatni raz. Zeszło mi powietrze z koła więc skręciłam do najbliższej mi po drodze stacji....i to był mój błąd. Owszem pracownik bardzo miły i chętny do pomocy, ale jak szef zobaczył, ze chłopak zajął się moim kołem bez kolejki to wpadł w złość..krzyczał, ze partyzantkę sobie urządzam, ze tu trzeba się umawiać, jakim w ogóle prawem itd...a ja chciałam tylko dopompować powietrze w kole... Skasował mnie jak za zboże za 1 minute roboty. NIE POLECAM..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SZKODA - nalezy uwazac

Pracownik mówił 3 razy że ma Pani za krótkie śruby do tych felg i przykręca je tylko na Pani odpowiedzialność.Zgodziła się Pani wiec pretensje proszę kierować do siebie i nie obwiniać kogoś za swoja GŁUPOTE!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0