SZOK

Jestem w szoku. Prawie nigdy nie piszę opinii ale dzisiaj byłam na prawdę zdezorientowana. Pracuje na Stadionie Energa i często turyści proszą o rezerwację taksówki, postanowiłam dzisiaj zamówić u Państwa samochód ale niestety będzie to ostatni raz. Obsługa na linii była wręcz fatalna. Próbuje Pani wytłumaczyć gdzie kierowca ma podjechać po czym słyszę, że m podjchechać na PGE Arene. Jak już wiemy PGE jest Narodowy tzn. W Warszawie i sugeruje jej, że nasz obiekt się już tak nie nazywa tylko ten w Stolicy. ( wbrew pozorom to jest bardzo mylne dla turystów)To sie dowiaduje, że to JA jestem w błędzie. Pani była wręcz obrażona za to, że nie chce podać swojego imienia tylko dlatego, że rezerwacja nie jest na mnie a na osoby zza granicy, którzy nie za bardzo rozumieją. i jest to po prostu bez sensu bym podawała swoje. Można to o wiele milej załatwić. NIE miły ton, pretensjonalny, jak za karę. Niestety ale takie osoby nie powinny mieć styczności z klientami, ponieważ przerzucają swoje frustrację na innych. Plus polecam dokształcić tą panią w wiedzę dotyczącą Gdańska.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Też bym miał taki ton jakby taki debil do mnie zadzownił i nie rozumiał tego że zawsze podawało się imie obojętnie po jaką takse się dzowniło, musiałaś niedawno z wiochy przyjechać do Gda ja dziesiątki tysięcy i po prostu jeszcze nie roumiesz pewnych nawyków jakie są w mieście. Druga sprawa stadion to stadion Energa, PGE, Baltic czy d*pa Arena zawsze to bedzie jedyny stadion chyba każdy wie o co chodzi. Przerzuć się na tramwaje jak ci nie pasują taksówki albo zrób prawko ale u siebie na wsi lepiej bo w Gdańsku na pewno nie zdasz, zbyt "bez sensu" skrzyżowania.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5