z*******a solka (1) z*******a solka Agata MIREK - opinia (1) MIŁE SYMPAYCZNE PANIE. WŁAŚCICIELKA BARDZO FAJNA. ZACHWALAJĄ ŻE MAJĄ BARDZO... MIREK Jedyne ekskluzywne solarium to tylko Cancun... (1) Jedyne ekskluzywne solarium to tylko Cancun... to solarium postawiło na... Marcin
Solarium Cancun- rewelacyjne :) (1) Polecam Solarium Cancun. Jest najlepsze w Trójmieście.... Karina Dla eleganckich kobiet. (1) "CANCUN"to studio dla eleganckich kobiet.Bardzo miła i profesjonalna... Alicja CANCUN (1) Bardzo dobre studio,super sprzęt i profesjonalna obsługa.POLECAM Ania extra solarium (1) To solarium jest chyba najlepsze w trójmieście.Mogę polecić każdemu z ręką na... Krzysztof NR.1 (1) POPROSTU REWELACJA SOLARIUM NA WYSOKIN POZIOMIE irek Super solarium ! (1) Solarium z najwyższej półki.Ceny niskie bo użdzenia i lampy są nowe,więc... Adam super solarium (1) Opalam się od kilku tygodni w solarium "CANCUN".Jestem pod ogromnym... Agnieszka EXCLUZYWNE SOLARIUM (1) SUPER MOCNE LAMPY,SUPER SZYBKIE OPALANIE,SUPER EFEKT ŚRÓDZIEMNO MORSKIEJ... WERONIKA cena llaall (1) niskie ceny ponad 2 zlote to chyba jakia kpina lloll klaudia Karczoch - opinia (1) Naprawdę polecam!! :) Karczoch Profesjonalne solarium z klasą ! (1) Relax,miła atmosfera,łóżka z najwyższej półki,doskonała jakość... Zadowolona:) JEDYNE W SWOIM RODZAJU (1) w wielu solariach już bywałam ,ale w żadnym nie jest tak rewelacyjnie jak tam... JOANNA mlody - opinia (1) wspanialy efekt opalania ,polecam,raz a porzadnie mlody Nie ma lepszego solarium od CANCUN ! ! ! (1) Byłam w wielu solariach w trójmieście i nie tylko,ale takiego miejsca się... Joanna Dla mnie rewelacja!! GORĄCO POLECAM CANCUN !!! ceny są ok. (1) Super klimat, lepszego do tej pory nie widziałem, za taka kase. Bardzo miłe... MATI GORĄCO POLECAM ! SŁONECZNE CANCUN ! (1) opalam się w solarium CANCUN od jakiegoś czsu i muszę przyznać,że jest... SARA GORĄCO POLECAM!!!!! SOLARIUM Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA (1) Po wielu wizytach w bardziej i mniej renomowanych znalazalam solarium ktore... Marlena