ER - opinia (2) nie polecam. suknie piękne ale obsługa okropna. Na początku, potrafi zdobyć... ER Sandra - opinia (1) Salon super! Wchodzisz i od progu konsultantka otacza cię opieką :) w salonie... Sandra Magda - opinia (1) Jeden z lepszych salonów w Trójmieście! Bardzo profesjonalna I miła obsługa!... Magda
Alicja - opinia (1) Bardzo duży wybór sukni w różnych stylach. Od bardzo prostych po bogatsze... Alicja Aleksandra - opinia (1) W salonie została stworzona moja suknia ślubna. Według mojej wizji, ale z... Aleksandra Salon Sukien Ślubnych Malena (1) Odkryłam najlepszy Salon Sukien Ślubnych w Gdyni "Malena".Podobało mi się... Hanna Wożniak Polecam (1) Pierwszy salon do, którego trafiłam i po godzinie już wybrałam swoją... Julia Spełnia marzenia! (1) Salon Malena pomimo krótkiego stażu na rynku ślubnym punktuje bardzo wysoko.... Joanna Moja wymarzona suknia została kupiona w tym salonie. Zdecydowanie polecam! (1) Salon jest zupełnie inny niż wszystkie, nie ma pośpiechu, niezwykle fachowa... Kasia Suknia "Petarda" :D (1) Polecam wszystkim Pannom salon sukien ślubnych Malena! :) Mnóstwo... Anna polecam !! (1) Od dawna obserwowałam salon i nie mogłam się doczekać wizyty. Salon Malena to... Maria Zdecydowanie polecam (1) Salon bardzo pozytywnie wyróżnia się na tle innych, ma naprawdę fajne suknie,... Ewa Suknie są przepiękne (1) W Salonie Sukien Ślubnych Malena jest bardzo duży wybór pięknych sukien,... Katarzyna Serdecznie polecam. Bardzo miła obsługa. Piękne suknie w bardzo atrakcyjnych cenach. Spędziłam tam bardzo miłą godzinę. Każda z (1) Serdecznie polecam. Bardzo miła obsługa. Piękne suknie w bardzo atrakcyjnych... Karina Gorąco polecam (1) Do salonu trafiłam z przyjaciółką, która szukała wymarzonej sukni i właśnie... Dominika CUDO !!! (1) suknie w salonie są zupełnie inne od reszty dostępnych w Gdyni. Nietuzinkowe,... Paulina Piękne suknie, piękny salon, i ten klimat... (1) Salon z bardzo dobrym klimatem: elegancki, ale jednocześnie przytulny (widać,... AnnaGoo polecam (1) Do tego salonu trafiłam z polecenia przyjaciółki ,która zauroczyła się tym... Alka Polecam!!!!! (1) Po ciężkich poszukiwaniach salonu z wymarzona suknia trafilam do "Malena... Ewa Polecam z całego serca :) (1) Salon zdecydowanie wyróżnia obsługa, której profesjonalizm i absolutnie... Magda.