Atelier Anna Kasperowicz

Fryzjerzy

Gdańsk, gen. Leopolda Okulickiego 2E/12

Monika - opinia (1) Jak zawsze po wizycie u Pani Ani włosy wyglądają przepięknie- nic dodać nic... Monika Sylwia - opinia (1) Od kilku lat korzystam z usług Pani Ani i jestem bardzo zadowolona. Zawsze... Sylwia Barbara - opinia (1) Nic dodać nic ująć najlepsza. dojeżdżam do Pani Ani 100km na wizytę, pełen... Barbara
Daria - opinia (1) Zdecydowanie wartoooo! Pełen profesjonalizm , cudowna atmosfera w salonie . Daria Zuza Milewska - opinia (1) Skorzystałam z usług salonu. Pani fryzjerka sympatyczna. Niestety, jeśli... Zuza Milewska Marta - opinia (1) Długo szukam takiego fryzjera. Świetne cięcie, super dobrany kolor. Marta Sylwia - opinia (1) Pani Ania - świetna fryzjerka, potrafi doradzić i dobrać kolor. Długo... Sylwia Salon Urody Fryzjer Stylista (1) Nie mylcie drogie panie tego salonu z salonem MASKA na Kowalach ponieważ... Monika Pani Ania-super fryzjerka (1) Chodzę do Pani Ani od lat i nigdy mnie nie zawiodła. Koloryzacja pierwsza... Martyna Pani Ania- fryzjerka z powołania :)**** (1) Najserdeczniej polecam Panią Anię, która bez wątpienia jest mistrzynią swojej... Bogusia Fryzjer Ania z powołania !!! (1) Fantastyczna pod każdym względem profesjonalna fryzjerka !!! POLECAM !!! Tati Pani Ania mistrzyni włosów!!! (1) Polecam serdecznie profesjonalną fryzjerkę p. Anię. To przesympatyczna osoba... Iwi Pani Magda (2) Kilkakrotnie korzystałam z usług Pani Magdy. Pełen profesjonalizm, ogromna... Katarzyna Magda (1) Magda to profesjonalistka w każdym calu przy tym jest miła,sympatyczna i... Anna Kosmetyczka p. Magda (1) Polecam wszystkim to miejsce! Pani Magda to wspaniała osoba, zabiegi wykonuje... Ania Magda (1) Zawsze jestem bardzo zadowolona z usług Pani Magdy. Można się zrelaksować i... Marzena Kosmetyczka P. Magda (1) Od wielu lat korzystam z usług Pani Magdy. Zawsze wychodzę bardzo zadowolona,... Ala Kosmetyczka Magda (1) Uczciwie polecam! Nie tylko fachowo ale miło i sympatycznie. Zawsze można... Monika pani ANIA (1) Polecam!,polecam!,polecam!!!Trafiłam do pani Ani z polecenia i to jest strzał... Sylwia Polecam:) Pozytywne opinie się sprawdziły:) (1) Skłoniona pozytywnymi opiniami zdecydowałam się na salon ,,Maska" i wreszcie... Asia