Chce się wracać... (1) Profesjonalne podejście i relaksujący klimat sprawia,że chce się wracać do... Carola Bardzo gorąco polecam ! (1) Świetny gabinet-przede wszystkim wysoce profesjonalna i kompetentma obsługa,... Joanna serdecznie polecam:) (1) naprawdę polecam, bardzo dobra obsługa jak kosmetyczna tak i masaże.... Ola
rewelacja (1) Bardzo polecam ten salon,duuuże doswiadczenie i kompetencja Pani Kosmetyczki!... ewa Polecam bardzo! (1) Po wielu poszukiwaniach i licznych, raczej malo udanych wizytach w gabinetach... Magdalena Wymarzony gabinet ! (1) Korzystam z zabiegow Instytutu Decleor od dluzszego czasu i musze przyznac,iz... Agnieszka Dobry adres :) (1) Faktycznie pozytywne opinie o gabinecie są prawdziwe,byłam b.zadowolona z... Aneczka profesjonalne uslugi (1) Polecam salon bardzo gorąco ze względu na usługi, obsługę, fachowość... Magda Tego nie da sie opisać!!!! (1) Wybrałam się do salonu pierwszy raz, byłam pod ogromnym wrażeniem:) Bywałam... Małgorzata M dobry adres! (1) Jestem bardzo zadowolona z zabiegu,miło ,dyskretnie i fachowo. Pozdrawiam... Dagmara Pierwszy salon kosmetyczny wTrójmieście godny polecenia! (1) Rewelacyjne zabiegi u p.Edyty! SKUTECZNY masaż próżniowy w wykonaniu p. Olgi!... Dorota POLECAM!!! (1) Jestem klientką tego salonu od niedawna.Wcześniej chodziłam do różnych... Emilia Pani Edyta... (1) Ostatnio skorzystałam z usługi mikrodermabrazji w tym salonie. Jestem bardzo... Teresa OK (1) Miły salon,dobra obsługa .świetny zabieg .Polecam Anulka Polecam (1) Serdecznie polecam! Bardzo łatwo się uzależnić! Obsługa profesjonalna i... A. Achhh... (1) wspaniały relaks, doskonałe kosmetyczki, czysta przyjemność... Polecam!... mika Dziękuję Pani Renatko!! (1) Byłam bardzo mile zaskoczona.Po raz pierwszy po wizycie u kosmetyczki... Kasia Lilla Jozefowicz - opinia (1) Polecam p.Edytę.bardzo kompetentna,a przy tym sympatyczna osoba.byłam dziś w... Lilla Jozefowicz SUPER MIEJSCE!!!! (1) Jestem stałą klientką Instytutu Urody Pani Edyty.Polecam gorąco. Zawsze... Marzena Polecam! (1) Byłyśmy z babcią na pedicure i manicure i było rewelacyjnie! Na pewno tam... Khumbamelala