Samochodem na minuty jechał pod prąd. Złamał cztery przepisy

Opinie do artykułu: Samochodem na minuty jechał pod prąd. Złamał cztery przepisy.

Wypożyczonym samochodem wyprzedzał na linii ciągłej, łamiąc przy tym kilka innych przepisów. Gdyby policjant był świadkiem zachowania, które widać na powyższym filmie, mógłby ukarać kierowcę mandatem w wysokości 1 tys. zł i nałożyć na niego 22 punkty karne.

Niedawno pisaliśmy o tym, że użytkownicy samochodów i skuterów współdzielonych (tzw. carsharing) bardzo niefrasobliwie podchodzą do parkowania pojazdów, z których już skorzystali. Opisaliśmy ten problem w artykule Auta na minuty ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wiem

A ja wiem kto nim jechał,to był zwolennik najwłaściwszej partii,tak przedstawiają się kandydaci pisu wstydząc się swojej przynależności.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Młodzi kierowcy

A ja nie widzę w tym nic złego że np. Ludzie po zdanym prawku uczą sie jeździć traficarem. Człowiek jak każdy inny. Problem jest taki, ze o świeżych kierowcach jadących źle w prywatnych autach nikt nie napisze artykułu, Ale o takim w traficarze już tak....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bo to dlatego, że z pieskiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze jedno

Jesteś strasznie nieudolnym trollem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Smieszne kary!

1000zł ... qźwa, kiedy w końcu skończymy z tym Bangladeszem w środku Europy. Za takie coś to albo 10-20tys. zł albo więzienie od razu, a o prawku to nie wspominam nawet. Np. takie przeładowane "tiry" to już mają to wkalkulowane. Kary są tak śmieszne, ze opłaca się jeździć przeładowanym, niewyspanym itd ile się da. Nawet g...jady z Białorusi, Litwy i Ukrainy już to wiedzą i za nic mają nasze prawo. Brawo dojna zmiano, brawo.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Często w górach nie działa mi telefon.

Ale pracując w Norway zasięg zawsze miałem nawet jak ukradli mi telefon i odjechali uberem z pieskiem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

heh

to może od razu 10km/h?. Ilu głupków jeździ swoimi autami jak piraci drogowi? Co za różnice ,że to auto na minuty? Może i w Twoim aucie wprowadzić ograniczenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kiedyś zgłaszało się kradzież pojazdu, dzisiaj wystarczy zgłosić kradzież telefonu. Technologia naprawdę ułatwia życie!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Baran jesteś, pis dur niu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

No i przegrał

z nikim
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niestety,ale wiek też robi swoje!

Codziennie się z tym spotykam niestety, a gdy trąbniesz na takiego to na krawężniku ląduje! Masakra!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja ostatnio będąc w górach

Widziałem Tico, jechało pod prond z rodziną.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mówisz ze w srod starszych nie znajdziesz idiotów? Hahaha zastanów się raz jeszcze co napisałeś
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczywiście ze weryfikują kretynie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlaczego uważasz, że on źle temu pacanowi życzy?

Chyba lepiej, żeby pacan przesiedział się 5 lat w kiciu, niż żeby kogoś zabił. A jest na najlepszej drodze do morderstwa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

"To nadal człowiek", to prawda, ale co to zmienia?

Mnie na przykład truje twoje smętne pitolenie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0