Samotni ojcowie w Gdańsku. Ilu Was jest?

Cześć, jestem mamą w pojedynkę wychowującą trzyletniego synka. Stan pojedynczego rodzicielstwa chciałabym wymienić na bardziej tradycyjny i stąd wstępne rozeznanie sytuacji i ocena szans na zmianę. Samotni tatusiowie jesteście tu? Szukacie samotnych mam do związku czy singielek bez zobowiązań? A może nie szukacie wcale?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skoro chcesz mieć "bardziej tradycyjny" to pozwolę sobie zapytać: Gdzie jest Tata tego Waszego dziecka?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
U boku swojej nowej partnerki. Ot, historia jakich wiele.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zawsze mnie smucą takie historie, chociaż nie dziwią. Czemu miłość rozumuje się we współczesnym świecie głównie przez sex i tylko "motyle w brzuchu" a potem... :-( no nic, powodzenia Ci życzę w poszukiwaniach! :-)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dzięki! Przyda się:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie szukam jednak fajnie jest poznawać nowe osoby i np. wymieniać się doświadczeniami :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szczęśliwy... no nie wiem, zależy co masz na myśli bo jeśli zaliczanie samotnych mamusiek to marnie Cie to stawia jako faceta.
Dobra, to mam pierwszą informację zwrotną:)
Jot, w sumie masz rację że można to tak zrozumieć jednak... (co też można hmm inaczej zrozumieć) ja jestem inny tzn. z innym podejściem do znajomości :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
... i płynami organicznymi :-D
O co tu chodzi?
Leptyna, jak chcesz kogoś poznać do związku to raczej te randkowe strony... tu ostatnio "cicho" ;-)
Zresztą gdybyś podała maila to... ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czemu odrazu samotny ojciec? Mylisz się jesli myślisz ze tylko facet z dzieckiem zainteresuje się kobieta z dzieckiem. Znam przynajmniej 3 osoby które maja kobietę z dzieckiem. Nawet mój brat w zeszłym roku wziął ślub z dawna koleżanka ze szkoły która ma 3 letnia córkę. Zmień krąg poszukiwań, normalnemu facetowi nie będzie to przeszkdzac :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sęk w tym, że takich normalnych jest niewielu...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dałeś mi do myślenia Jarku, w sumie to słyszę o takich związkach od znajomych ale nie znam osobiście takiego przypadku. Odrzuciłam wiec taką możliwość bo uznałam ja za mniej prawdopodobna.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Leptyna, myślisz szukasz ale wciąż nie podajesz kontaktu do siebie ;-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jest naciagara albo pisze jakiś facet heheh przestańcie się łudzic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hihi, co za niewybredna prowokacja. Facetem nie jestem, wręcz przeciwnie;) Co lub kogo miałabym naciągać, hmm, nie wiem, korale na sznurek? W sumie sezon jarzębinowy w pełni, a Pasowanie na Przedszkolaka tuż tuż. Dzięki za Radku za podpowiedź, lecę po jarzębinę będzie impreza !:)
Witam.. jestem samotnym ojcem. Mój wspaniały ma 3 latka ..jeśli masz ochotę porozmawiać zapraszam do kontaktu.. fizolow@wp.pl ale nie jestem z Gdańska