Samotni ojcowie w Gdańsku. Ilu Was jest?

Temat dostępny też na forum: Ujeścisko Chełm
Cześć, jestem mamą w pojedynkę wychowującą trzyletniego synka. Stan pojedynczego rodzicielstwa chciałabym wymienić na bardziej tradycyjny i stąd wstępne rozeznanie sytuacji i ocena szans na zmianę. Samotni tatusiowie jesteście tu? Szukacie samotnych mam do związku czy singielek bez zobowiązań? A może nie szukacie wcale?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Samotni ojcowie w Gdańsku. Ilu Was jest?

Skoro chcesz mieć "bardziej tradycyjny" to pozwolę sobie zapytać: Gdzie jest Tata tego Waszego dziecka?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

U boku swojej nowej partnerki. Ot, historia jakich wiele.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zawsze mnie smucą takie historie, chociaż nie dziwią. Czemu miłość rozumuje się we współczesnym świecie głównie przez sex i tylko "motyle w brzuchu" a potem... :-( no nic, powodzenia Ci życzę w poszukiwaniach! :-)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzięki! Przyda się:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie szukam jednak fajnie jest poznawać nowe osoby i np. wymieniać się doświadczeniami :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szczęśliwy... no nie wiem, zależy co masz na myśli bo jeśli zaliczanie samotnych mamusiek to marnie Cie to stawia jako faceta.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobra, to mam pierwszą informację zwrotną:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jot, w sumie masz rację że można to tak zrozumieć jednak... (co też można hmm inaczej zrozumieć) ja jestem inny tzn. z innym podejściem do znajomości :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

... i płynami organicznymi :-D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Samotni ojcowie w Gdańsku. Ilu Was jest?

O co tu chodzi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Samotni ojcowie w Gdańsku. Ilu Was jest?

Leptyna, jak chcesz kogoś poznać do związku to raczej te randkowe strony... tu ostatnio "cicho" ;-)
Zresztą gdybyś podała maila to... ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Samotni ojcowie w Gdańsku. Ilu Was jest?

Czemu odrazu samotny ojciec? Mylisz się jesli myślisz ze tylko facet z dzieckiem zainteresuje się kobieta z dzieckiem. Znam przynajmniej 3 osoby które maja kobietę z dzieckiem. Nawet mój brat w zeszłym roku wziął ślub z dawna koleżanka ze szkoły która ma 3 letnia córkę. Zmień krąg poszukiwań, normalnemu facetowi nie będzie to przeszkdzac :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sęk w tym, że takich normalnych jest niewielu...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Samotni ojcowie w Gdańsku. Ilu Was jest?

Dałeś mi do myślenia Jarku, w sumie to słyszę o takich związkach od znajomych ale nie znam osobiście takiego przypadku. Odrzuciłam wiec taką możliwość bo uznałam ja za mniej prawdopodobna.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Samotni ojcowie w Gdańsku. Ilu Was jest?

Leptyna, myślisz szukasz ale wciąż nie podajesz kontaktu do siebie ;-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Samotni ojcowie w Gdańsku. Ilu Was jest?

To jest naciagara albo pisze jakiś facet heheh przestańcie się łudzic
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hihi, co za niewybredna prowokacja. Facetem nie jestem, wręcz przeciwnie;) Co lub kogo miałabym naciągać, hmm, nie wiem, korale na sznurek? W sumie sezon jarzębinowy w pełni, a Pasowanie na Przedszkolaka tuż tuż. Dzięki za Radku za podpowiedź, lecę po jarzębinę będzie impreza !:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam.. jestem samotnym ojcem. Mój wspaniały ma 3 latka ..jeśli masz ochotę porozmawiać zapraszam do kontaktu.. fizolow@wp.pl ale nie jestem z Gdańska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i chyba Leptyna z Fizolofem już zadzierzgnęli bliższej znajomości ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nic mi o tym nie wiadomo:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Leptyna, spotkałaś się czy chociaż skontaktowałaś się już z jakimś mężczyzną od czasu zaczęcia tego wątku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wątek założyłam w celu rozeznania sytuacji. Interesuje mnie, a myślę, że i inne samotne mamy też, czy są na naszym trójmiejskim forum samotni tatusiowie. Ciekawi mnie również to jak się zapatrują na swoją samotność, czy chcą ten stan zmienić czy nie. Szczęśliwy, nie założyłam tego wątku by dzielić się informacjami na temat moich kontaktów z mężczyznami:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oki czyli dla mnie wątek zakończony ;-)
Powodzenia Ci życzę w poszukiwaniu szczęścia w życiu! :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaki miałabyś jakieś dobre kontaktu z facetami, wątku zapewne byś nie zakładała. Pytasz, dostajesz możliwość nawiązania kontaktu i ja odrzucasz. Gdzie tu sens?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakbyś miała dobre kontakty..( sory słownik)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

M, Szczęśliwy:
W mojej opinii, Leptyna chce powiedzieć że szanuje prywatność tych facetów. Ja to pochwalam.
A Wy tego nie pochwalacie czy nie byliście tego świadomi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

M, Sens jest. Osoby oferujace mi kontakt podpisują się. Ich nick jest obecny pod innymi wątkami. Czytajac tresc tych watkow oraz odpowiedzi tych osób moge pewne rzeczy wnioskować. Na ulotne romanse szkoda mi życia, a na sensownego w moim odczuciu faceta warto poczekac. A jak się nie doczekam to cóż, płakać nie bede. Rzekę łez już wylalam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Samotni ojcowie w Gdańsku. Ilu Was jest?

Wstaw fotke
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dokładnie!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Czy feromony działają (74 odpowiedzi)

Zastanawiam sie nad kupieniem sobie feromonów. Ogólnie należę do bardziej nieśmiałych osób i...

Para szuka pary (4 odpowiedzi)

Hej, chcielibyśmy się spotkać z fajną parą na drinka- inteligentni i zadbani - ona 34 on 42....

Upokorzony przez żone (3 odpowiedzi)

Żona zaprosiła mnie na bal karnawałowy do swojej firmy. Zgodziłem się, żeby zrobić jej...