Samotni po 30-stce... z perspektywami czy już bez??

Witam, życie znalazło mnie na jakimś zakręcie... a ja nawet nie mam prawa jazdy :) Samotność nie dopadała mnie nagle, gryzła i żuła mnie powoli aż dopięła swego. Zastanawiam się czy jestem zwyczajną neurotyczką czy mam już fobię społeczną. Nie pozostał mi nikt na tym świecie, absolutnie nikt... Uciekłam w pracę w miarę możliwości, by zapełnić wolny czas z którym nie wiedziałabym co zrobić... Telefon zawsze milczy, jedynie przy okazji świąt dostanę życzenia np. z mBanku.. :) Mam konto na portalu społecznościowym ale z nikim tam nie koresponduję .... w ubiegłym roku skończyłam 31 lat, nie mam dzieci, nie jestem po rozwodzie, nie zażywam narkotyków, więc o co chodzi?? Kiedyś: pełna życia, uśmiechnięta i pewna siebie kobieta... teraz szara mysz w dodatku ze zgryźliwym i sarkastycznym poczuciem humoru... Czy szukam kogoś? Brakuje mi jakiejś duszy, która powie mi JAK wziąć się w garść, zmotywuje do działania, akceptacji lub po prostu rozmowy...
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pewnie nic sie nie zmienilo jak to zwykle jest
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam, jest super;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Samotni po 30-stce... z perspektywami czy już bez??

Minęło 8 lat i zastanawiam się jak Ci się życie ułożyły dziewczyno. Bo ja obecnie jestem na takim zakręcie, czy kiedyś będzie lepiej?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Samotni po 30-stce... z perspektywami czy już bez??

515 411 035 pogadamy,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Samotni po 30-stce... z perspektywami czy już bez??

Cześć! Jak się teraz czujesz? Mam nadzieję, że już samotność nie doskwiera :) pozdrawiam z upalnego Poznania:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wierze, ze bedzie dobrze!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Samotni po 30-stce... z perspektywami czy już bez??

Czesc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Samotni po 30-stce... z perspektywami czy już bez??

Na randki się umawiaj. Co w tym trudnego? W przypadku dziewczyny, to prymitywnie proste.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bycie samotnym po 30 to nie grzech. ale samotność też nie jest dobra. Wiem, że to glupia rada, ale może po prostu "wyjdź do ludzi"?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piszesz, że kiedyś byłaś pełną życia, uśmiechniętą kobietą a teraz czujesz się szarą myszą. Opisujesz, że samotność wkradła się w twoje życie niepostrzeżenie. Wolny czas zapełniasz pracą. Chcesz wziąć się w garść, zmotywować do działania. W takiej sytuacji warto zainwestować w systematyczne rozmowy ze specjalistą. Otrzymasz wsparcie, będziesz mogła lepiej zrozumieć siebie, dojdziesz do przyczyn poczucia samotności, będziesz mogła popatrzeć na tę sytuację z innej perspektywy. Pozdrawiam, Magdalena Podolska z http://www.przyjaznypsycholog.com
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ania podaj maila, lub napisz na dawrhino@gmail.com, to pogadamy.
wydaje mi sie ze latwiej od maila niz telefonu .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem, czy czegoś ci brakuje. Wydaje mi się, że z biegiem lat człowiek jakoś tak naturalnie gorzknieje, bo coraz bardziej dociera do niego prawdziwe oblicze życia.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Samotni po 30-stce... z perspektywami czy już bez??

Ja mam 43 lata, męża od prawie 20 stu lat, syna, który ma 19 lat i nigdy w życiu nie czułam się tak samotna. Aż mnie rozrywa od środka. Ale niby wszystko jest ok. A dla mnie nie jest. Nie wiem o co chodzi. Ale ta samotność mnie dobija.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Samotni po 30-stce... z perspektywami czy już bez??

Witam serdecznie. Ja też jestem samotną osobą. Czekam na prawdziwe przyjaźnie .Mam 35 lat tel730 344 314 czekam na esemesy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Coś czuję, że się tego nie dowiemy. Tez czytałam jak szalona, w końcu mam dużo czasu. Czemu jesteś smutnym facetem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

po 30 życie dopiero się zaczyna!!! Jeszcze wiele można zrobić, zdziałać, wiele zobaczyć i ludzi nowych poznać.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

I bardzo dobrze, bezdzietne,niezamezne kobiety żyją najdłużej. ...przypadek?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyna ma dopiero 31 lat. Radzisz jej, żeby przeżywała drugą młodość, ale tak właściwie to ona jeszcze nie skończyła pierwszej.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie można łatwo określić, że ktoś będzie samotny już na zawsze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Samotni po 30-stce... z perspektywami czy już bez??

Żałosne liczycie na związek z topką 10% mężczyzn którzy nawet na was nie spojrzą nie widząc porządnych facetów woku a potem płacz i zgrzytanie zębami bo kobiety mają okres przydatności do 30 potem to tylko odpad.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 16

Inne tematy z forum

Portale randkowe-opinia. (95 odpowiedzi)

Jakie jest Wasze zdanie, opinia o tego typu portalach, których ostatnio przybywa, jak grzybów po...

brak seksu... (179 odpowiedzi)

witam powiedzcie mi czy któraś z WAS ma bardzo długi okres bez seksu mimo partnera? jak czesto...

Czy to normalne, że mi sie podoba jak obcy przytstojniacy bzykają moją dziewczynę? (4 odpowiedzi)

Jestem przystojny, wykształcony i dobrze sobie radze finansowo, potencjalnie mogę mieć każdą...