Andrea - ocena (1) Wspaniała obsługa , świetne miejsce, wyśmienite dania i przesympatyczny... Andrea Robert - ocena (1) Pizza na cieście a'la naleśnik, boki przypalone. Ceny zawyżone w porównaniu... Robert G - ocena (1) Bardzo drogi, cena do jakości 10:3 G
Patrycja - ocena (1) Witam ,po wizycie w restauracji z rodziną jestem bardzo zadowolona.Obsluga... Patrycja Krzysztof - ocena (1) Dzięki tej atmosferze i jedzeniu poczujesz się jak we Włoszech! Kelnerzy są... Krzysztof Kornelia - ocena (1) Wspaniała włoska kuchnia! Zupy podane bardzo szybko. Makarony oraz pizze... Kornelia Andrzej - ocena (1) Świetna restauracja. Przyjazna dla dzieci (Kącik dziecięcy! Tam wysyłamy... Andrzej Monika Wisniewska - ocena (1) Stoliki ciasno ustawione porcje skandalicznie małe lazania porcja dla dziecka... Monika Wisniewska Lidia - opinia (1) Byłam w czerwcu było pysznie terz w sezonie pizza jak na i cieście naleśnika... Lidia Michalina - opinia (1) Obsługa miła ale brak organizacji. Pizza w miarę ok ale nie za taką cenę.... Michalina karolina - opinia (1) Nie lubię tego typu rozwiązania problemu. Ale jeżeli podczas wizyty nawet... karolina Hw - opinia (1) Pisze ta opinie z ciężkim sercem. Byliśmy klientami Sempre w Sopocie przy... Hw Ola - opinia (1) Bardzo miła, kompetentna obsługa. Wystrój restauracji bardzo klimatyczny,... Ola Zuzanna - opinia (1) Bardzo klimatyczna restauracja, jedzenie przepyszne, obsługa profesjonalna.... Zuzanna Ewa - opinia (1) Moje dzieci uwielbiają ta restauracje. Polecam wszystkim rodzinom, można... Ewa Natalia - opinia (1) Bardzo klimatyczne miejsce! Sympatyczna obsługa, jedzenie przepyszne. Uroku... Natalia Natalia - opinia (1) Atmosfera, klimat, obsługa, makarony love it, polecam każdemu, bez dwóch... Natalia Ewa - opinia (1) Bardzo sympatyczna i kompetentna obsługa. Doskonale zostało dobrane wino do... Ewa Bożena - opinia (1) Najgorsza obsługa, kompletny brak kultury i ignorancja Ceny nie adekwatne do... Bożena Marcin - opinia (1) Świetna obsluga i oryginalne wloskie smaki. Polecam Marcin