Serdecznie polecam!

Pani Aleksandra jest profesjonalistą w 100 %. Bardzo szybko zdiagnozowała doskwierające mi problemy i potrafiła znaleźć ich przyczynę. To już bardzo duży sukces. Później trzeba zakasać rękawy do ciężkiej pracy – dotyczy to nie tylko specjalisty, ale i pacjenta. Pani Aleksandra jest bardzo uważnym słuchaczem, inteligentnym rozmówcą. Pomaga rozłożyć nasze problemy na czynniki pierwsze, omawia mechanizmy naszego działania/myślenia, pozwala zrozumieć samego siebie. Daje narzędzia do walki ze słabościami i tłumaczy jak z nich skutecznie korzystać. Pani Ola jest znakomitym fachowcem, ale dużo zależy też od pacjenta. Trzeba mieć silną wolę, być zdeterminowanym by zacząć nowe i lepsze życie. Pani Aleksandra zapewnia dyskrecję, stwarza bardzo ciepłą i komfortową atmosferę, która skłania do wyznań i przemyśleń, które często nie są łatwe. Z ogromną pomocą Pani Oli poradziłam sobie z moim problemami i jestem dziś szczęśliwą, otwartą na świat dziewczyną. Pani Aleksandra autentycznie cieszyła się z moich postępów i osiągnięć- bez wątpienia jest to specjalista z powołaniem, któremu los pacjenta leży na sercu. Pani Olu – jeszcze raz serdecznie dziękuję za wszystko!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Serdecznie polecam!

Zdecydowanie, pani Ola jest wspaniałym specjalistą i ciepłym człowiekiem. Na terapii nauczyłam się bardzo dużo, poznałam techniki, które pomagają radzić sobie na co dzień ze słabościami. Dzięki Niej nauczyłam się bardzo wiele - to coś bardzo cennego co będę miała już na całe życie. Minęło sporo czasu od mojej terapii, a ja wciąż radzę sobie z życiem. Czasem lepiej, czasem gorzej, ale przez większość czasu jestem szczęśliwa. Jak wiele to znaczy, wiedzą osoby, które zmagają się z depresją. Ja też dziękuję i namawiam do terapii u pani Oli, ale tylko jeśli na prawdę chcecie zrobić coś ze swoim życiem i jesteście gotowi na sporo pracy... Szczęście samo się nie zrobi;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0