Silny ból brzucha po współżyciu....

Witajcie dziewczyny :)

Chciała sie Was poradzić, bo może któraś tak miała i mi pomoże.

Co jakiś czas, po seksie mam okropne bóle w dole brzucha, wprost nie do wytrzymania. Są tak silne ze aż promieniują do żołądka, że aż chce się wymiotować...
A co jest dla nich charakterystyczne, to to, że boli mnie jakby tylna ścianka pochwy, macicy, nie wiem... :( od strony odbytu jakby.
nie jest to wiec taki typowy ból brzucha, tylko tak u dołu tam....
tak boli, że nie mogę usiąść na pupie, bo az rozrywa.
mialam tak wlasnie wczoraj wieczorem po "numerku" z mężem, i bolalo mnie nawet rano, po przebudzeniu.

zamierzam z tym pójść do lekarza oczywiscie, zwlaszcza ze staramy sie z mezem o dzidziusia :)
ale na razie chciala zapytać Was o rade.

sle buziaki i pozdrawiam.
czekam na odpowiedzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Silny ból brzucha po współżyciu....

a masz może tyłozgięcie macicy?z tego co wiem od tego też może boleć,sama mam czasem bóle i dyskomfort i nie zawsze po seksie a nawet siedząc.moja gin niespecjalnie jakoś zainteresowała się tym.poprostu 'taka uroda' jak twierdzi...oczywiście wizyta u lekarza konieczna:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Silny ból brzucha po współżyciu....

coz. tez tak mam, ale ja mam spirale i od czasu jej zalozenia zaczely sie moje problemy. dostalam od lekarza antybiotyk - jesli bole nie znikna to po spirali i powrot do tabletek. wiem, ze temat ciebie nie dotyczy jednak ja mam 1 ale do tego wszystkiego. mam stwierdzone niedawno "drazliwosc jelita" czy jakos tak. i tak mi cos po glowie chodzi i powoli zaczyna sie zgadzac, ze bol po/w trakcie stosunku jest tylko wtedy jesli mam wzdecie :) smiem twierdzic, ze wtedy jest jakis ucisk na macice/jajniki i stad te bolesci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Silny ból brzucha po współżyciu....

Może jeszcze ktoś coś dopomorze ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Silny ból brzucha po współżyciu....

idź jak najszybciej do gina! u mnie tak objawiała się endometrioza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Silny ból brzucha po współżyciu....

jak wrócisz od lekarza to napisz co stwierdził bo ja odpewnego czasu też zaczełam odczuwać podobny ból pomimo że cały czas od wielu lat mam jednego partnera i nigdy wcześnij nie miałam tego typu problemu ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Silny ból brzucha po współżyciu....

Mnie tez czesto boli ale wylacznie przy pozycji "od tylu", bardzo nieprzyjemne uczucie i mam wlasnie tylozgiecie macicy. Dziewczyny myslicie ze cos jest nie tak czy taka moja uroda? Jak dotad gin nic nie stwierdzil...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Silny ból brzucha po współżyciu....

he dopiero teraz tak sobie myślę że jak byłam u ginekologa 5lat temu gdy zaszłam w ciążę to on mi właśnie mówił że coś tam mam obniżone :) już nie pamiętam o czym była mowa chyba jak teraz pójde do gin. to się jeszcze raz o to spytam :) i nie sądzę aby było z nami coś nie tak :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My też mamy ten sam problem, dopiero zaczęliśmy współżycie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dopiero odkrywacie swoje ciała. I musicie nauczyć się dotyku. Ból u dziewczyny może byc spowodowany dwoma czynnikami

Zbyt mocnym tarciem - łechtaczka jest delikatniejsza tak wiec nie potrzebuje takiego nacisku jak w przypadku nacisku na członka. Dotykasz delikatnie, tak aby nie powodować tarcia
Zbyt małym nawilzeniem - tarcie może się pojawić kiedy tego nawilżenia nie ma. Lepsze nawilżenie pojawia sie przy podnieceniu, aczkolwiek niektóre kobiety maja z tym problem oraz muszą stosowąc lubrykanty Polecam tutaj dwa

libi gel - żel który zwieksza nawilżenie i jednocześnie poprawia odczucia podczas uprawiania seksu, sprawia,ze każdy dotyk odczuwa się o wiele bardziej tak więc łatwiej jest osiągnać orgazm
oraz be lover - o wiele lepszy i bardziej wydajny od unimila czy durexa

Czy dziewczyna nie ma problemu z osiągnieciem satysfakcji podczas masturbacji?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę o informację czy gdzieś można kupić ten zel stacjonarnie w Poznaniu. Sama mam problem taki jak dziewczyna autora.Mam problem z osiągnięciem orgazmu ( o pochwowym nie wspominając).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na stronie jest lista sklepów, które mają go w oferciehttps://www.c(...)6332888 . Nie jestem pewien czy można go dostać stacjonarnie.Nie jest tak łatwo dostępny jak żele unimila czy durexa, co nie znaczy oczywiście,ze nie warto jest go spróbować bo moim zdaniem jest o wiele lepszy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy libi gel to taki odpowiednik durex intense? Bo zastanawiallma sie nad kupieniem ale trochę cena mnie zniechęciła no i opinie w sieci na jego temat są rózne.Niektórzy polecaja, niektórzy odradzają bo twierdzą że piecze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przetestowaliśmy oba żele, jednak moim zdaniem wygrywa tutaj libi gel. A z jakiego powodu? Po pierwsze nie powoduje nieprzyjemnego pieczenia. Po drugie daje zupełnie innego rodzaju doznania niż durex intense. Nie daje uczucia chłodu czy gorąca. Ale po prostu polepsza to co odczuwasz. Tak wiec każdy dotyk jest odczuwany 3x bardziej. Nie używamy zelu codziennie, aczkolwiek jedynie na specjalne okazje. Jak mamy więcej czasu dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, ból po seksie może wskazywać na problemy ginekologiczne. Lepiej skonsultować się z ginekologiem, aby je wykluczyć. Moja dziewczyna i ja chodzimy do tego lekarza https://doktorpro.sk/bratislava/services/gynecology . Czy poszedłeś do lekarza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Przedłużenie członka (7 odpowiedzi)

Dzień dobry. Darek z Łodzi z tej strony. Mam 40 lat i chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość...

Cum on opinie (42 odpowiedzi)

Szukam opinii o specyfiku Cum on. Najbardizej zależy mi tutaj na informacjach o działaniu oraz o...

Kontuzja kolana - poszukuję doświadczonego fizjoterapeuty. POMÓŻCIE!!! (28 odpowiedzi)

Witam, bardzo proszę o pomoc. Trzy mies. temu doznałam kontuzji kolana z uszkodzeniem...