Mega zadowolona :) (1) Polecam studio z całego serca- jest czysto, sterylnie, obsługa miła i... Klaudia S Bardzo polecam (1) Najlepsze studio tatuażu na pomorzu, byłam dwa razy i na pewno będę wracać.... Karolina Tattoo (1) PEŁEN profesjonalizm na który zasługuje każdy. Michał
Dobra obsługa, pomysł i wykonanie (1) Zajrzałem bez pomysłu i przekonania. Bardzo pozytywne zaskoczenie. Wesoło bez... Marcin Kolczyk (1) Super obsługa.. Pani od percingu rewelacyjna.. Iwona Polecam (1) Super! Polecam, miło spedzony czas i doskonały efekt Zadowolona Nic dodać nic ująć ! (1) Doskonała jakość usług, świetna atmosfera, przystępne ceny. POLECAM Konrad Lech Super! (1) Wykałaczek nie było! Była super atmosfera, super klimat, super Basia i... M. Polecam (1) Miła obsługa dobre ceny polecam Kamil Rutkowski Byłem, widziałem, zrobilem. (1) Narazie tylko poprawka bledow młodości ale jestem zadowolony. Wszystko... Maciej Zakochany w Gdańsku (1) Od kilku lat nosilem sie z zamiarem zrobienia sobie tatuazu. Znajomi... Wojtek Kozłowski z Zakopanego Najlepsze tatuaźe (1) Super obsługa, miła atmosfera ,profesjonalne wykonanie.Najlepsze studio. Joanna Kutrzeba- Marczyk Szkoda ze tak krotko.. ;) (1) pomimo ze tatuaz juz gotowy wpadam czasem do studia zobaczyc co slychac i... Michal klasa sama w sobie (1) Tatuaz wykonany rewelacyjne. Jestem bardzo zadowolony z jakosci uslugi. Do... tomasz Na start (1) Dobre miejsce żeby zacząć swoją przygode z tatuażem, polecam serdecznie... Michał