Skatepark

Witam wszystkich, od około 5 miesięcy jestem mieszkańcem Bojana, miejsce jest naprawdę fajne, ekstra szkoła, boisko, siłownia ale myślę że budowa skateparku nie była by złym pomysłem. Nie każde dziecko jest nastawione na piłkę nożną lub lekkoatletykę a jeżdżenie ciągle do Gdyni żeby pojeździć 1,5h dla dzieci i młodzieży jest dość uciążliwe. Może warto by było pomyśleć o takim przedsięwzięciu na lato
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ma powstać w lasku za skrzyżowaniem Hebla i Bojana. Wójt zapowiadał na ostatnim zebraniu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wiadomo w jakim terminie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

We wrześniu była mowa o tym, że zwrócili się o stworzenie projektów do kogoś. Najpierw chyba muszą skończyć z punktem poboru wody, który tam powstaje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Skatepark

Myśle, ze coś dla rowerów również by się przydało . Fajnie by było sobie trochę poskakać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Skatepark

Oj widzę że jakiejś smutnej siedzącej tylko w domu osobie nie spodobał się plan i każdemu dał/dała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Skatepark

To przeprowadź sie z powrotem do Gdyni
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Skatepark

Najmadrzejsze co można było powiedzieć. Każdy rolnik sprzedaje swoje działki, A potem osoby które interesują się rozwojem dostają taka odpowiedź. Może ty się przeprowadź dalej do lasu
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Skatepark

Budowales się na wsi. To czego wymagasz? Miasta?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Skatepark

Dokładnie. Przeprowadzając się na wieś trzeba mies świadomość że cisza, las natura jest w zamian czegoś. Jak Ci się nie podoba to wyjazd z powrotem do miasteczka gdzie wszędzie jest fajnie blisko. Ah ta nasz dzisiejsza burżuzja.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Skatepark

Czyli wg ciebie jeśli Bojano nie ma statusu miasta to muszą być na nim tylko pola, krowy i Dino, widać że mentalność masz jeszcze z 14 wieku, najprawdopodobniej około 80-85% dorosłych mieszkających w Bojanie i okolicach ma dzieci w wieku młodzieńczym, więc moje pytanie brzmi, co one mają tu robić, chodzić na plac zabaw? W wieku 16 lat. A wyjazd to ty se możesz, na pole 6 rano orać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Skatepark

Czy kochani zauważyliście ze komentarze sa zawsze skrajnie odmienne. Przyjemnie chyba jest jesli sa różnice zdań ale, poparte argumentami. Każda propozycja powinna zostać poddana pod dyskusje. Wykonanie jakiejkolwiek instalacji wymaga nakładów finansowych, czasy kiedy mobilizowała sie grupa mieszkańców i wykonała w czynie społecznym prace minęły. Czy wykonanie np. siłowni na świeżym powietrzu to, dobry pomysł? W mieście pewnie jest więcej osób korzystających jak, na wsi a koszty utrzymania, konserwacji jednakowe.
Przytoczyłem siłownie ponieważ przejeżdzam każdego dnia i mijam niestety zawsze puste w Chwaszczynie, w Karczemkach w przerwach lekcyjnych widać dzieci ale równie dobrze mogłyby tam stać zwykle ławki. Uważam ze jesli grupa młodzieży jest zdeterminowana i chce mieć skatepark powinna przejść sie po domostwach, zebrać podpisy mieszkańców, przekonać do swojego pomysłu oponentów. Osobiście poparłbym pomysł tak skatepark zbudowano w poprzednim moim miejscu zamieszkania
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Skatepark

Do miasta się przeprowadzić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Skatepark

6 taki sam komentarz jest zbędny, wracaj pole orać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Skatepark

Cały wątek do bani , lepiej na pole jechać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skatepark

Czemu krytykujesz rolników? Przecież gdyby nie oni musiałbyś kamienie i piasek spożywać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Skatepark

Słyszałem że jest już plan budowy i mam nadzieje ze jest to prawda bo wkońcu będę mógł się spotkać z przyjaciółmi w dodatku przyciągnie dużo ludzi do bojana i może wkońcu będzie coś się tu dziać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Skatepark

Wczoraj było zebranie trzeba było być to byś wiedział
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


jak posprzątacie w lesie to pomyślimy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skatepark

Wątek o skateparku ma już dwa lata a niektórzy dopiero teraz się dowiedzieli. Ciekawe kiedy ludzie zauważą że w przyszłorocznym budżecie wydatki na skatepark są trzy razy większe niż na wszystkie drogi w Bojanie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0


to gmina w ogóle coś przeznacza na drogi w Bojanie? Jestem w szoku
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cały czas się zastanawiam skąd ten brak myślenia i wieczne pretensje w ludziach z Bojana? długa myślałam że tp przypadek ale coraz częściej wychodzi na to że swój do swego ciągnie i tacy ludzie lubią żyć w kupie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

O co Kama(m). Co autorka miała na myśli?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też nie Kama(m), pewnie chciała błysnąć "ludową" mądrością.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po co takie cos budowac lepiej chodniki robcie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skatepark

Zabawne że pani sołtys wysyła do gminy zapytania, na które odpowiedzi już dawno są rozpowszechnione na zebraniach wiejskich i w internecie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Zakup bliźniaka (16 odpowiedzi)

Cześć Wszystkim, Planuje przeprowadzenie się do Bojana z Gdyni. Aktualnie mieszkamy w bloku na...

Make up (6 odpowiedzi)

Drogie Panie, jaką makijażystkę do 20 drogi od Bojana polecacie? Może są jakieś mniej aktywne na...

Sezon (12 odpowiedzi)

Z racji rozpoczynających się ciepłych dni. Chciałam przypomnieć quadowcom i krosowcom, że drogi...