Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Praca w domu - Stała lub dodatkowa
cena 1 680 PLN
opis ogłoszenia
Witam! Dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem. Pracuj w domu. Aktualne cały kraj. Składanie długopisów to prosta praca manualna, którą może wykonać każdy. Nie potrzeba tutaj żadnego specjalnego wykształcenia, umiejętności czy specjalistycznego sprzętu. Pracując przy długopisach można bardzo dobrze zarobić, nawet 0,75 zł. za 1 sztukę w zależności od rodzaju długopisu. Towar będą Państwo mogli zamawiać w ilościach jakie potrzebujecie, będą Państwo mogli wybrać rodzaj długopisów do składania lub zająć się kilkoma rodzajami. Pracując w domu mogą Państwo zarobić od 1680 - 2800 zł miesięcznie. Pracę można przerwać w dowolnym momencie bez ponoszenia żadnych konsekwencji. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do nas zgłoszenia pisemnego listem zwykłym lub poleconym na adres: Smart skr. poczt. 3 Warszawska 34 62-300 Września które powinno zawierać: - imię i nazwisko - dokładny adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym - zaadresowaną do siebie kopertę zwrotną + dwa znaczki pocztowe za 2,35 zł (luzem) - numer telefonu lub adres e-mail. Po otrzymaniu zgłoszenia wyślemy do Państwa szczegółową ofertę oraz materiały zgłoszeniowe. Pozdrawiamy. Smart.
popieram tę opinię 46 nie zgadzam się z tą opinią 47

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

To prawda. 49 PLN zapewne pójdzie w błoto...Nie zgadzam się za to z Inteligentem co do postrzegania ChRL i innych krajów dalekiej Azji jako zapadłej prowincji. Istnieją tam przecież wielkie miasta z wielkim przemysłem i ogromną strefą różnych usług (handel, spedycja itp.). Inna sprawa to poziom 'życia' w tych miastach (smog, choroby cywilizacyjne, getta osiedlowe, życie w ciągłym biegu i hałasie, brud i smród, bieda, przemoc itp.).
Istnieją też np. w Chinach prowincje do których dostęp jest na wszelkie sposoby utrudniany (nie tylko Tybet, ale i Mongolia Wewnętrzna czy - co oczywiste - tereny wokół baz wojskowych). Daleki Wschód to kraina wielkich kontrastów (w produkcji masowej w większości wciąż dziwi i niepokoi Nas poziom płac jakie są oferowane robotnikom).
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

olej ich. dlugopisy skladaja chinczyki w fabrykach w dzikiej Azji. nikomu by sie nie oplacalo wysylac je do kogos w PL, odbierac i jeszcze placic 70gr za sztuke. tylko idiota sie na to nabierze...
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Wysłałam te znaczki i zgłoszenie. dziś dostałan od nich odpowiedź z kuponem zgłoszeniowych. pierwsza tego typu firma, któraz którą jest przynajmniej kontakt listowy. Teraz trzeba zapłacić 49 zł za materiakt. zastanawiam się co zrobić :|
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 41

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Oszustwo! Przeciez to oczywista oczywistosc! Adres ze skrzynka pocztowa :D trzeba byc naiwniakiem zeby w to wierzyc ze zarobisz min.krajowa. Jak jestes ciekawa/-y to wyslij zgloszenie, dostaniesz nr konta na ktory tzeba przelac kase i wtedy MOZE udostepnia ci dane firm ktore oferuja takie zatrudnienie,w praktyce nie ma takiej mozliwosci i takich firm
popieram tę opinię 49 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum

Jakie studia gwarantują zatrudnienie (136 odpowiedzi)

Mam nadzieję, że wątek nie był poruszany. Mam córkę, która w tym roku zdaje maturę. Nie od dziś...

Praca jako hostessa w batorym (3 odpowiedzi)

Witam czy słyszeliście może cos na temat firmy kartcenter?pytam się bo dostałam propozycje pracy...

Ile zarabiacie w 2023? (388 odpowiedzi)

Ciekawi mnie ile zarabiają forumowicze, krótko: - wiek - zawód - zarobki miesięczne - rodzaj umowy