Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Praca w domu - Stała lub dodatkowa
cena 1 680 PLN
opis ogłoszenia
Witam! Dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem. Pracuj w domu. Aktualne cały kraj. Składanie długopisów to prosta praca manualna, którą może wykonać każdy. Nie potrzeba tutaj żadnego specjalnego wykształcenia, umiejętności czy specjalistycznego sprzętu. Pracując przy długopisach można bardzo dobrze zarobić, nawet 0,75 zł. za 1 sztukę w zależności od rodzaju długopisu. Towar będą Państwo mogli zamawiać w ilościach jakie potrzebujecie, będą Państwo mogli wybrać rodzaj długopisów do składania lub zająć się kilkoma rodzajami. Pracując w domu mogą Państwo zarobić od 1680 - 2800 zł miesięcznie. Pracę można przerwać w dowolnym momencie bez ponoszenia żadnych konsekwencji. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do nas zgłoszenia pisemnego listem zwykłym lub poleconym na adres: Smart skr. poczt. 3 Warszawska 34 62-300 Września które powinno zawierać: - imię i nazwisko - dokładny adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym - zaadresowaną do siebie kopertę zwrotną + dwa znaczki pocztowe za 2,35 zł (luzem) - numer telefonu lub adres e-mail. Po otrzymaniu zgłoszenia wyślemy do Państwa szczegółową ofertę oraz materiały zgłoszeniowe. Pozdrawiamy. Smart.
popieram tę opinię 46 nie zgadzam się z tą opinią 47

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Nie dajcie sie nabrać na te skladanie ja zapalcilam 15,zl przyslali mi pismo ze kaucja 35 zl czyli jeszcze im płacić to oszustwo jutro ttam dzwonie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Szukam pracy od zaraz chciałam dorobić sobie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Wyprodukowanie kartona długopisów w Chinach kosztuje 10 centow, a wy myślicie, ze kokosy zarobicie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Witam mogła bym prosić o jakieś namiary na tą firme moj e-mile zegar5266@wp.pl.
Z góry dziękuje i pozdrawiam :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Wydaje mi się że te wszystkie ogłoszenia to jedna i ta sama osoba ona robi już to lat 20 i będzie nadal oszukiwać ludzi,którzy są biedni i naiwni w poszukiwaniu zarobku.Że też tak długo działają napewno nie jedna chatę pobudowali za nasza kasę i nadal bedą bezkarni.widze ze każdy moze oszukiwać ludzi zawsze i wszędzie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Ja wpłaciłam 19 zł na konto firmy SpiroPen która podszywa sie pod firmę SpiroPrint.dzis dzwoniłam pani powiedziała ze jej szef juz wie dzwoniło juz pare osób.kto został oszukany? Przez tą osobę proszę o kontakt.pujdziemy razem do sądu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

oszuści jakich nie ma i naciągacze straciłem tylko 40 dychy i nie pewnie nie odzyskam szkoda gadać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Witam ja również padam ofiarą Wrazie potrżeby to mój e-mail monikaj1403@o2.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Witam !
Szanowny Panie Robercie,proszę mi napisać jak zakończyła się wspłópraca z firmą Smart-czy podjął Pan współpracę.Bo ja wysłałem zgłoszenie do tej firmy i otrzymałem od nich list tej samej treści co Pan.Jedynie co udało mi sie ustalić po regonie to takiej firmy nie ma we Wrześni na ulicy Warszawskiej,ale istnieje w Słupcy na ul.J.Tuwima i jej wlaścicielem jest Pani U.Cz.
Czekam na odpowiedź od Pana ma mój email: karol26087@wp.pl
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Witam.Czy Pani znajoma jeszcze pracuje ? składa te długopisy ? A czy mogłabym prosić o jakiś kontakt do tej firmy ? Jestem na emeryturze,dostaję 800,- i co tu ukrywać - nie wystarcza. Jeśli to możliwe proszę o informację - jakieś namiary na tą firmę. michtoja@onet.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

witam. odpowiedzieli ? jest szansa na pracę ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Chyba raczej tak w żadnym wypadku nie wysyła się skanu dowodu skoro mają kuriera do "rozworzenia" długopisów, to niecvh go przyślą i wtedy pospisuje się umowę na miejscu. Też wpadłam na to ogłoszenie, nie dałam się nabrać zaczęłam sprawdzać i okazuje się że ten sam nip i regon mi podali z tym że inny adres (wieliczka ul siercza 71)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Witam czy znajoma w tej firmie "smart " pracowała czy innej proszę o e maila kalwarka300593@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Widzę że nikt nie zauważył prostej rzeczy. Że jeśli występuje bezrobocie powyżej 5 % to chałupnictwo a tym bardziej wysyłkowe nie ma logicznego uzasadnienia. Przecież pracodawca wystarczy że w swym miejscu pracy wywiesi ogłoszenie że potrzebuje chętnych to oni nie dość że sami do niego przyjdą, złożą mu te długopisy u siebie to jeszcze odniosą. Więc po kiego licha ma szukać po Polsce. Nie jest to oczywiste ? Wystarczy się minimum zastanowić. Jeśli szukasz możliwości zarabiania dodatkowego to może będę mógł pomóc, zajmuję się tym i dorabiam legalnie ok. 2 lat. Podeślę rozsądne oferty do wyboru, wystarczy napisać na adres - tuszybkakasa@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Sprawdziłam NIP i Regon w KRS i nie zarejestrowano takiej firmy,ani jako płatnika podatku nie ma takiego czegoś.To raczej oszustwo!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Prosze mi dac namiary na uczciwa prace..bo wyslalam do smart i cisza nawet telefonu nie odbieraja...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Witam
Zwracam się z prośbą o podanie namiarów na tę firmę. Zależy mi bardzo na takiej pracy. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam
Danuta Piasecka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

witam czy ma ktoś namiary na uczciwa firmę co do składania długopisów ? jeśli tak to bardzo bym prosiła to mój email malgorzata.sawczenko@onet.pl. Bo jak narazie trafiałam na samych oszustów :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Bardzo prosze o namiar na legalną pracę chałupniczą z góry dzękuję email wiktoria958@wp.Pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

zna pan-i firmę smart ? bo wysłałam im zgłoszenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Praca za granicą. Niemcy (3 odpowiedzi)

Jeżeli szukasz pracy sprawdź najnowsze oferty. Najnowsze oferty pracy Niemcy. Szukaj pracy w...

Życie za granicą to też nie bajka... (43 odpowiedzi)

Obserwowałam to forum jeszcze w momencie, kiedy byłam w Polsce i tak jak większość z Was...

Statyści (5 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was miał okazję pracować jako statysta? Gdzie znaleźliście taką ofertę pracy? (wiem że...