Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Praca w domu - Stała lub dodatkowa
cena 1 680 PLN
opis ogłoszenia
Witam! Dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem. Pracuj w domu. Aktualne cały kraj. Składanie długopisów to prosta praca manualna, którą może wykonać każdy. Nie potrzeba tutaj żadnego specjalnego wykształcenia, umiejętności czy specjalistycznego sprzętu. Pracując przy długopisach można bardzo dobrze zarobić, nawet 0,75 zł. za 1 sztukę w zależności od rodzaju długopisu. Towar będą Państwo mogli zamawiać w ilościach jakie potrzebujecie, będą Państwo mogli wybrać rodzaj długopisów do składania lub zająć się kilkoma rodzajami. Pracując w domu mogą Państwo zarobić od 1680 - 2800 zł miesięcznie. Pracę można przerwać w dowolnym momencie bez ponoszenia żadnych konsekwencji. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do nas zgłoszenia pisemnego listem zwykłym lub poleconym na adres: Smart skr. poczt. 3 Warszawska 34 62-300 Września które powinno zawierać: - imię i nazwisko - dokładny adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym - zaadresowaną do siebie kopertę zwrotną + dwa znaczki pocztowe za 2,35 zł (luzem) - numer telefonu lub adres e-mail. Po otrzymaniu zgłoszenia wyślemy do Państwa szczegółową ofertę oraz materiały zgłoszeniowe. Pozdrawiamy. Smart.
popieram tę opinię 46 nie zgadzam się z tą opinią 47

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

nie wpłacaj bo to są oszuści
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Znajduję się w trudnej sytuacji finansowej. Jestem zainteresowana pracą tego rodzaju. Proszę jak możesz prześlij mi dane tej uczciwej firmy. Nie stać mnie na to żeby ktoś mnie oszukał. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Kan, zapytaj tej znajomej czy to ta sama firma. Może są różne firmy :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Oczywiście że to oszuści bo mówią o kaucji w wys. 49zł a przy wpłacie na konto nr 87109012160000000122904922 podają tytuł wpłaty ; instruktaż . Nie wpłacajcie żadnych pieniędzy !!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

ja piepppp a właśnie miałam wysyłać kopertę, znalazłam ogłoszenie i napisałam mejla, odpisali mi identyczną wiadomość....raaaany ale bym się przejechała, a właśnie mnie coś tak tchnęło żeby sprawdzić...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

witam z tej strony alina poprosiłam bym namiary na pewne chałupnictwo
alajab@vp.pl z góry dziękuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Pracuj w domu. Aktualne cały kraj.

Składanie długopisów to prosta praca manualna, którą może wykonać każdy. Nie potrzeba tutaj żadnego specjalnego wykształcenia, umiejętności czy specjalistycznego sprzętu. Pracując przy długopisach można bardzo dobrze zarobić, nawet 0,75 zł. za 1 sztukę w zależności od rodzaju długopisu. Towar będą Państwo mogli zamawiać w ilościach jakie potrzebujecie, będą Państwo mogli wybrać rodzaj długopisów do składania lub zająć się kilkoma rodzajami.

Pracując w domu mogą Państwo zarobić od 1750 - 2800 zł miesięcznie.

Pracę można przerwać w dowolnym momencie bez ponoszenia żadnych konsekwencji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do nas zgłoszenia pisemnego listem zwykłym lub poleconym na adres:

Smart
skr. poczt. 3
Warszawska 34
62-300 Września

które powinno zawierać:

- imię i nazwisko
- dokładny adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym
- zaadresowaną do siebie kopertę zwrotną z naklejonym znaczkiem za 2,35 zł
- numer telefonu lub adres e-mail.

Po otrzymaniu zgłoszenia wyślemy do Państwa szczegółową ofertę oraz materiały zgłoszeniowe.

Zgłoszenia drogą pocztową są dla nas gwarancją, że trafią do nas osoby faktycznie zainteresowane pracą, a nie tylko zaspokojeniem swojej ciekawości kosztem naszej pracy i obsługi. Jesteśmy jedyną legalnie działającą firmą na rynku.

Pozdrawiamy.
Smart.

NIP 667-156-95-69
Regon 302692228


Z tego wynika ze dalej oszukują teraz podają nawet regon Pozdrawiam Was wszystkich oszukanych..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Czy też mogłabym poprosić o namiary uczciwej firmy? Z góry dziękuję.
olusiam.204@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

witam czy mogłabys sie dowiedziec w jakiej firmie twoja znajoma składa te długopisy.. i jak mozesz odezwij sie na mego meila izzka2109@vp.pl z gory dziekuje i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Jeśli ma ktoś kontakt do sprawdzonej i rzetelnej pracy chałupniczej
proszę o kontakt na e-maila sylka28@poczta.onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Czy ktoś mógłby mi podać namiary na firmę, w której można zarobić i nie zostać oszukanym. Byłabym bardzo wdzięczna za wszelkie informacje. Bardzo zależałoby mi na dodatkowej pracy. Z góry dziękuję, a to mój adres e-mail pat.ur@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

moglbys podac namiary do tej uczciwej firmy bardzo proszę ponieważ jestem w naprawdę bardzo trudnej sytuacji materialnej proszę o kontakt xmolox327@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Dzien dobry czy ta firma to naprawde nie sa oszusci i czy wyplacaja kase za prace.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Witam czytam na forum o firmie Smart o składanie długopisów i widzę że jest to firma nie uczciwa i jeśli mogę prosić o adres firmy uczciwej i jakiś kontakt to bym była wdzięczna bo widzę że dostał(a) Pan(i) e-meila z uczciwą firmą. Mój e-mail agasi0@vp.pl
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

a czy ktoś miał kontakt z takim ogłoszeniem z firmy"mbhm-service
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

do kan,prosze o pomoc w kontakcie na to prace chalupniczo,jestesmy z zona bezrobotni mamy 3 dzieci na wychowaniu,z góry dziekujemy

marcinmonika11@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

to złodzieje naciągacze. też dałem się naciągnąć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Prawdziwy oszuści!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

poprosze o namiar na to pewne chalupnictwo kajar1984@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Ja też proszę o namiary tej uczciwej firmy, ponieważ jestem w trudnej sytuacji materialnej i nie mogę pójść do pracy z góry dziękuję. Mój adres e mail. btrzaskoma@wp.pl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Firmy z branży stoczniowej które należy unikać..... (49 odpowiedzi)

Witam wpiszcie tu teraz trójmiejskie firmy z branzy stoczniowej które należy unikać i...

Praca K2 Dystrybucje (28 odpowiedzi)

Czy ktoś wie co to jest warto tam iść na rozmowę ?

Statyści (5 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was miał okazję pracować jako statysta? Gdzie znaleźliście taką ofertę pracy? (wiem że...