Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Atrakcyjne ceny i regularne promocje sprawiają, że warto poczekać nieco dłużej na te piękne rzeczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakochałam się w tym sklepie! Świetna obsługa, piękna bielizna - czego chcieć więcej? Zdecydowanie mój ulubiony sklep z bielizną!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam biustonosz w większym rozmiarze z odpinanymi ramiączkami i muszę przyznać, że jest niesamowicie wygodny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli cenisz sobie wygodę i klasyczny styl, to bokserki damskie w tych kolorach są dla Ciebie idealne. Są miękkie, przewiewne i bardzo dobrze się noszą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I nad zwrotami, ponieważ wypisują wymijająco i nie chcą podać adresu do zwrotu. Czyste oszustwo!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam bokserki damskie w klasycznych kolorach, głównie w bieli i czerni. Są miękkie, przyjemne w dotyku i nie odznaczają się pod ubraniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem pod ogromnym wrażeniem! Nie spodziewałam się takiej jakości za tak niewielkie pieniądze. Szczerze polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jestem zachwycona wybranymi rajstopami! Dzięki dużemu zamówieniu na długo zaopatrzyłam się w ulubione modele. A przesyłka dotarła naprawdę szybko, co było miłą niespodzianką.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak dla mnie jest to jeden z lepszych sklepów z tanią bielizną. Jedyny minus to długa dostawa ale dla mnie to nie problem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pudrowo różowa koszula nocna z koronkową górą hit! Identyczna jak na zdjęciu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Może i długo czekałam ale myślę, że było warto. Dobra jakość bielizny za niską cenę. Jedynie moim zdaniem trzeba popracować nad wysyłką.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Koronkowa bielizna zakupiona w tym sklepie to moja sekretna broń. Mój partner zawsze daje się skusić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jestem bardzo zadowolona ze swoich zakupów. Szczerze, to nie spodziewałam się tak pięknej bielizny w tak niskiej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odebrałam dziś zamówienie i muszę przyznać, że warto było długo czekać. Super jakość bielizny i niska cena.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że nie jedna kobieta będzie zadowolona tak jak ja z zamówienia. Nie spodziewałam się takiej fajnej bielizny w takiej cenie. Nie trzeba wydawać fortuny by czuć się seksownie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zaskoczyła mnie trwałość tych pończoch. Mimo częstego noszenia, wciąż wyglądają jak nowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli ktoś szuka pięknej i zmysłowej bielizny w bardzo dobrej cenie, to na pewno będzie zadowolony z zakupów w tym sklepie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kupiłem w tym sklepie internetowym super bokserki. Są przewiewne i dobrej jakości. Nie prują się jak niektóre.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

polecam zakupy w tym sklepie!!! Ogólnie rzecz biorąc, stroje kąpielowe dwuczęściowe ze spodenkami to świetna opcja dla kobiet, które cenią sobie komfort, pewność siebie i praktyczność. Są idealne na rodzinne wakacje, wycieczki nad basen i inne aktywności wodne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jestem kobietą o trochę większych rozmiarach i dlatego od zawsze mam problem ze znalezieniem dobrego jakościowo biustonosza, który by podtrzymywał dobrze mój biust i nie powodował otarć lub dyskomfortu. Tu taki znalazłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

leczenie trądziku (117 odpowiedzi)

Witam, chciałabym się rozeznać, czy ktoś boryka się z tradzikiem, bliznami po nim jakie...

Salon kosmetyczny - Gdzie isc ? (21 odpowiedzi)

Poszukuje DOBREJ kosmetyczki, a wlasciwie salonu kosmetycznego w ktorym moglabym miedzy innymi...

gdzie depilacja laserowa?? (110 odpowiedzi)

Hej znacie jakis doby salon gdzie robia depilacje laserem diodowym w Trojmiescie?? Najlepiej aby...