Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Rajstopy i pończochy są świetnej jakości. Jestem bardzo zadowolona z zakupu i na pewno wrócę po więcej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Drugie zakupy w tym sklepie i nadal jestem pod wrażeniem jakości wykonania biustonoszy. Tym razem wybrałam modele w pastelowych kolorach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szukasz biustonosza, który pasuje do wszystkiego? Trójkątny bralette będzie idealny! Delikatny kwiatowy wzór sprawia, że jest on zarówno romantyczny, jak i uniwersalny. Świetnie sprawdzi się zarówno pod koszulką, jak i na ramiączkach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja ślubna bielizna jest jak marzenie. Nie mogę się doczekać, aż mój ukochany zobaczy mnie w niej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już po raz kolejny zamówiłem w tym sklepie internetowym bokserki. Są dobre jakości. Jedyny minus to dość długi czas oczekiwania na dostawę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Długo czekałem na moje zamówienie ale myślę, że warto. Bardzo wygodne bokserki. Idealne dla mężczyzn, którzy szukają bokserek, które są zarówno wygodne, jak i ładne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogromny wybór rajstop i pończochy sprawia, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Jestem bardzo zadowolona z zakupów!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Regularne promocje i piękne produkty sprawiają, że zakupy tutaj to czysta przyjemność, nawet jeśli trzeba chwilę poczekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem fanką biustonoszy z Valetta. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów i są bardzo wygodne. Można nosić je przez cały dzień bez obawy o dyskomfort.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tym sklepie można się zgubić w gąszczu pięknej bielizny. Ja znalazłam swoje skarby seksowne stringi, które sprawią, że nie jeden wieczór będzie niezapomniany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny, kupiłam sobie nową bieliznę koronkową i jestem nią zachwycona! Spodziewałam się, że będzie mniej trwała, ale jakość jest naprawdę świetna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli szukasz modnej bielizny bez obciążania portfela, to miejsce jest dla Ciebie! Choć jakość nie jest najwyższa, to produkty są solidnie wykonane i doskonale sprawdzają się na co dzień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od kiedy noszę koronkową bieliznę, mój partner przestał oglądać mecze. Chyba znalazł coś bardziej interesującego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Moim odkryciem są figi z wysokim stanem wykonane z miękkiej bawełny. Doskonale dopasowują się do ciała i nie powodują otarć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Według mnie Valetta to super sklep. Można tu kupić fajną i tanią bieliznę. Wiadomo nie jest ona nie wiadomo jakiej jakości ale dla zwykłych ludzi nie wymagających cudów jest ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłem sobie ostatnio kilka par slipów i bokserków. Wszystko przyszło w porządku, rozmiarówka jest zgodna z opisem. Jestem zadowolony z zakupu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Asortyment bielizny jest naprawdę imponujący. Drugie zakupione body potwierdziło, że mają tu dobrą jakość. Jestem stałą klientką i zawsze znajduję coś dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koronkowa bielizna, szczególnie body, to prawdziwy afrodyzjak. Mój partner jest nią absolutnie oczarowany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gorąco polecam ten sklep! Żona kupiła tu mega zmysłową bieliznę. Wygląda w niej obłędnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdemu ten sklep. Zrobiłam dość duże zakupy. Wszystko przyszło takie jak na zdjęciach. Jakość jak za taką cenę jest na pewno ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Prostownica dla żony - jaka? (17 odpowiedzi)

Chcę kupić prostownicę dla żony. przeglądam oferty i tak ok 200zł będzie dobra? I czy jonizacja...

prasowanie cellulitu (39 odpowiedzi)

Czy ktos robil ten zabieg?Jakie efekty?

Zielone stoisko na jarmarku (4 odpowiedzi)

hej, kojarzycie może takie stoisko na jarmarku gdzie sprzedają kosmetyki w takich zielonych...