Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Polecam. Zakupiłam w tym sklepie już wiele razy bieliznę i jestem zadowolona. Wiadomo nie jest to jakaś super jakość ale jak za taką cenę to jest ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam w tym sklepie super biustonosze. Dobra jakość materiałów. Dobrze trzymają biust.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trochę długo trzeba czekać na realizację zamówienia, ale warto być cierpliwym. Bielizna w 100% spełnia moje oczekiwania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam! Super bielizna w niskiej cenie. Myślę, że każda kobieta będzie tak zadowolona jak i ja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Zakupy bielizny w tym sklepie oceniam jako bardzo udane. Mają tu duży wybór i super ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdemu facetowi zakupy w tym sklepie bielizny dla siebie i dla żony. Moja jest bardzo zadowolona ze zmysłowych kompletów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem bardzo zadowolona z zakupu koronkowych majtek z pasami. Koronka nie gryzie skóry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pomimo długiego czasu dostawy zakupy oceniam bardzo pozytywnie. Nie spodziewałam się takiej jakości bielizny w tak niskiej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wycięty biustonosz z przezroczystymi ramiączkami sprawdza się u mnie idealnie do sukienek z dekoltami w kształcie V. Jest niewidoczny a piersi ładnie się w nim prezentują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lateksowy biustonosz bandeau z zamkiem zrobił na moim mężczyźnie wrażenie. Polecam każdej kobiecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdej kobiecie zakup w tym sklepie biustonosza bezszwowego :) jest praktycznie niewyczuwalny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Największym minusem tego sklepu internetowego jest bardzo długi czas oczekiwania na zamówienie. Co do jakości to jak za taką cenę jest ok. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam ten sklep każdej kobiecie, która nie chce przepłacać za wyjątkową, zmysłową bieliznę. Mają ogromny wybór więc myślę, że każda znajdzie coś dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już po raz kolejny jestem zadowolona z mojego zamówienia. Mam dość duży biust i zawsze mam problemy ze znalezieniem odpowiedniego stanika. Tu tego problemu nie mam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Generalnie doświadczenia ze sklepem mam pozytywne. Długo to długo ale tanio i dobrze, a to dla mnie najważniejsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może i czekałam długo na realizację zamówienia ale myślę, że warto być cierpliwym. Bielizna zamówiona w tym sklepie nie odbiega niczym od tej z innych sklepów. Za to cena jest o wiele niższa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakość zakupionej bielizny oceniam na 5 z plusem. Jak dla mnie super. Jedynym minusem zakupów w tym sklepie jest trochę długi czas dostawy, ale mi to nie przeszkadza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłam tu przepiękną bieliznę i koszulkę nocną. Jestem mega pozytywnie zaskoczona jakością produktu. Na pewno będę robiła tu co jakiś czas zakupy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Według mnie jest to jeden z najlepszych sklepów gdzie można kupić piękną i zmysłową bieliznę w bardzo niskiej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Troszkę długi czas oczekiwania na paczkę z zamówieniem. Co do reszty nie mam żadnych uwag.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Pasek do Spodni (5 odpowiedzi)

Witam chcialam zapytać czy ktoś orientuje się czy dł paska do Spodni mierzy się od klamry czy...

Opakowania kosmetyczne (12 odpowiedzi)

Zajmuję się wytwarzaniem naturalnych kosmetyków, ale także mocno jestem w temacie aromaterapii i...

Powiększanie ust Gdynia - gdzie polecacie? (62 odpowiedzi)

Szukam gabinetu w celu powiększenia ust, fajnie aby ceny też nie były z kosmosu. Znacie coś...