Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Polecam serdecznie swój zakup, biustonosz w dużym rozmiarze zapinany z przodu, z koronką jest wygodny, świetnie się układa i co najważniejsze idealnie radzi sobie z ciężarem jaki muszę dźwigać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tym sklepie zrobiłam bardzo pokaźne zakupy. Mają bardzo niskie ceny. Polecam tym, którzy nie chcą przepłacać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mają tu fantastyczną bieliznę. Zrobiłam kilka zamówień i za każdym razem byłam zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdej kobiecie zakupy w tym sklepie internetowym. Mają tu ogromny wybór bielizny, w dobrej jakości. Jestem bardzo zadowolona ze swoich zakupów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie sądziłem, że jest coś takiego jak bielizna wyszczuplająca dla mężczyzn. Super sprawa. Polecam każdemu facetowi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koszule nocne dostępne w dużych rozmiarach rozwaliły mój system, dzięki nim mogę się poczuć pięknie. Cudowny wybór, dla każdego coś się znajdzie, czy to bardziej seksi czy nie. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupiona bielizna jest zgodna z opisem i zdjęciami zamieszczonymi na stronie. Polecam każdemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupuję tu co jakiś czas bieliznę dla siebie i żony. Oboje jesteśmy zadowoleni. Długi czas dostawy ale nie przeszkadza to nam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam lateksowe body bez ramiączek, można je spokojnie używać nie tylko do sypialni ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłem tu dużo skarpet. Wszystko doszło zgodnie z warunkami podanymi na stronie internetowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trudno mi się było zdecydować na wybór rajstop ale wybrałam model dla siebie :) są świetne. Kupię teraz inne modele :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam wszystkim ten sklep. Ciekawy wybór bielizny i gadżetów do nocnych zabaw, nie zawiodłam się po otwarciu paczki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Super!!! Kupiłam tu już wiele rzeczy i nie raz coś jeszcze kupię. Ostatni mój zakup to stringi i pończochy. Jedynie trzeba trochę poczekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Valetta to sklep z bardzo dużym wyborem bielizny. Jest naprawdę w czym wybierać i przebierać. Myślę, że każda kobieta znajdzie coś co jej się spodoba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupy w tym sklepie to dla mnie czysta przyjemność!!! Super jakość jak za tak niską cenę. Fajnie, że jest sklep z tak dużym wyborem bielizny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten sklep poleciła mi koleżanka z pracy. Jestem bardzo zadowolona. Mają super bieliznę w dobrej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam! Bielizna jest tu mega. Duży wybór zmysłowe modele. Mąż mój jest bardzo zadowolony z moich zakupów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówienie zrealizowane po długim czasie ale wszystko się zgadza. Jestem cierpliwa więc dla mnie to nie był problem poczekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Według mnie jest to jeden z lepszych sklepów z damską bielizną. Można tu także kupić akcesoria plażowe. Jak dla mnie ekstra.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłam tu kilka biustonoszy. Bałam się, że nie trafię z rozmiarem ale nie potrzebnie. Polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

gdzie i za ile dobra analiza kolorystyczna (11 odpowiedzi)

jak w temacie, możecie mi kogoś polecić? a może są tutaj osoby którr zajmują się analizą...

Gdzie tanio kupić buty sportowe np. PUMY ?? (53 odpowiedzi)

Chcę kupić buty sportowe , ale jak najtaniej. Myślałam o allegro ,ale nie wiem czy tam jest...

Salon kosmetyczny - Gdzie isc ? (21 odpowiedzi)

Poszukuje DOBREJ kosmetyczki, a wlasciwie salonu kosmetycznego w ktorym moglabym miedzy innymi...