Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Już po raz drugi kupiłam tu bieliznę i jestem zadowolona. Body koronkowe, które kupiłam jest super. Mojemu mężowi również się podoba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem zadowolona ze swojego zamówienia. Bielizna przyszła dość szybko. Dokładnie to co zamawiałam. Siostra też się zaciekawiła tym sklepem i chce by zrobić również jej zakupy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że każda kobieta będzie zadowolona z zakupów w tym sklepie. Mają spoko jakość jak za taką cenę. polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Nigdy więcej, przyszedł inny kolor koszulki nocnej zamiast beżu żółta, jakość beznadziejna i zwrot na własny koszt. Może miałam pecha.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Duży wybór bielizny XXL+, stacjonarnie w moim mieście mogę tylko pomarzyć o takim asortymencie. Ten sklep jest dla mnie zbawieniem, jestem baaaardzo zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam ponieważ męska bielizna jest super. Długo się czeka na zamówienie ale nie przeszkadza mi to ponieważ nie śpieszno mi na majtki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tym sklepie robię już od pewnego czasu zakupy. Generalnie jestem zadowolona. Tak jak i tym razem. Otrzymałam dokładnie to co zamawiałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sklep poleciła mi rok temu koleżanka. Od tamtego czasu ciągle kupuje tu bieliznę. Mam dość pokaźną kolekcję pończoch.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłam biustonosze, stringi i figi. Jestem zadowolona z zakupów. Wszystko wygląda tak jak na zdjęciach. Jakość materiału jest ok, koronka jest ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdemu zakupy w tym sklepie. Dobra jakość bielizny w niskiej cenie. Na pewno jeszcze nie raz coś zamówię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupione body w tym sklepie prezentuje się fenomenalnie. Mąż jest zachwycony! Polecam każdej kobiecie, która chce wzniecić ogień w sypialni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koronkowa bielizna z tego sklepu spełnia moje oczekiwania w 100%. Nic się nie pruje i nie gryzie. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam w tym sklepie boską bieliznę w niskiej cenie. Zdziwiłam się, że można kupić taką bieliznę w takiej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam ten sklep. Ja, moja siostra i mama co jakiś czas kupujemy coś w tym sklepie. Bielizna wyszczuplająca robi szczególną furorę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Regularnie kupuję tu koronkową bieliznę i za każdym razem jestem zachwycona. Dobra cena i jeszcze lepsza jakość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żona jest bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie. Bielizna jest bardzo seksowna. Robi efekt WOW!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdemu facetowi zakupy w tym sklepie internetowym. Mają duży wybór męskiej bielizny w rozsądnej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetny sklep! Halka wyszczuplająca, którą kupiłam, okazała się prawdziwym hitem. Idealnie dopasowuje się do ciała i perfekcyjnie wygładza sylwetkę. Dzięki niej czuję się pewna siebie i komfortowo w każdej sytuacji. Polecam ten produkt wszystkim, którzy szukają wysokiej jakości bielizny wyszczuplającej!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówienie zrealizowane może po trochę długim czasie ale nie mogę narzekać. Wszystko jest ok i się zgadza z tym co zamawiałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo pozytywnie oceniam zakupy w tym sklepie. Mają duży wybór bielizny, więc każdy znajdzie coś dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Zielone stoisko na jarmarku (4 odpowiedzi)

hej, kojarzycie może takie stoisko na jarmarku gdzie sprzedają kosmetyki w takich zielonych...

Naturalne kosmetyki Polskich producentów (28 odpowiedzi)

Chwile się zbierałam do założenia tego tematu, ale już czas najwyższy machnąć kilka refleksji...

Fryzjer dla kręconych włosów (4 odpowiedzi)

Czy możecie polecić fryzjera,który zna się na kręconych włosach ? Nie mam szczęścia aby dobrze...