Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Polecam każdej kobiecie. Piękna, zmysłowa bielizna! Mają jej tu duży wybór więc myślę, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Siostra i mama jak zobaczyły jaką fajną można kupić bieliznę w niskiej cenie też zechciały by im kupić. Tak więc drogie panie polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdemu ten sklep internetowy. Mają super jakość bielizny. Jestem bardzo zadowolona z zakupu body.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłam na próbę bieliznę w tym sklepie i jestem ogólnie zadowolona. Trochę długo ale warto poczekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie w tym sklepie. Mają dobrą jakość bielizny i duży wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam na próbę swój pierwszy biustonosz w typie bardotka, wybrałam koronkowy w białym kolorze. Faktycznie, jak na zdjęciu w ładny sposób modeluje on piersi, unosi do góry, jest to trafiony zakup.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupiona bielizna jest naprawdę super. Nie spodziewałam się tego w tej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam ten sklep internetowy każdej kobiecie. Zrobiłam tu już kilka razy zakupy i jestem bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Super męska bielizna. Miły w dotyku materiał. Nic nie uczula.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam bieliznę, mam troszkę większy brzuszek po ciąży i najlepiej sprawdzają się u mnie figi z podwyższonym stanem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki temu sklepowi zapoznałam się z bielizna bezszwową to znacząco zwiększyło mój komfort na co dzień. Świetne kolory majtek jak i fasony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potrzebowałam rady i obsługa sklepu szybko mi pomogła, zakupy już odebrane, jestem bardzo zadowolona z podejścia do klienta jak i z zamówionych rzeczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupiłem satynowy szlafrok męski. Super jakość wykonania. Serdecznie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że każda kobieta będzie zadowolona z zakupów w tym sklepie. Tania i dobrej jakości bielizna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Można tu kupić fajną męską bieliznę w dobrej cenie, a według mnie nie warto przepłacać za np bokserki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam w tym sklepie już po raz kolejny zmysłową bieliznę, z której jestem bardzo zadowolona. W takiej cenie trudno coś znaleźć, a w tym sklepie jest ogromny wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem kto jest bardziej zadowolony z zakupów, ja czy mój chłopak. Kupiłam kilka modeli majtek typu push up i w końcu mogę nosić leginsy, pupa dzięki tej bieliźnie wygląda fantastycznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam serdecznie odzież termiczną. Dobra jakość i cena. Teraz już nie marznę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam! W promocji udało mi się dorwać super seksowny komplet bielizny koronkowej z chokerem, zarówno ja jak i mąż pozytywnie zaskoczyliśmy się jakością i wyglądem bielizny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trójkątny biustonosz koronkowy bralette w kwiatki na żywo jest chyba jeszcze ładniejszy. Polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Pasek do Spodni (5 odpowiedzi)

Witam chcialam zapytać czy ktoś orientuje się czy dł paska do Spodni mierzy się od klamry czy...

jaki krem na noc +30 ?? (207 odpowiedzi)

Witam! Od dłuższego czasu szukam kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną. Jeżeli już myślę, ze w...

Naturalne kosmetyki Polskich producentów (28 odpowiedzi)

Chwile się zbierałam do założenia tego tematu, ale już czas najwyższy machnąć kilka refleksji...