Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Długo czekałem na dostawę ale jestem ogólnie zadowolony. Męska bielizna jest dobrej jakości. Materiał według mnie nie odbiega od tych z innych sklepów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kolejny komplet na siłownię, który kupiłam to strzał w dziesiątkę. Nie niszczy się i nie odbarwia, nawet po intensywnym treningu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam figi i biustonosz. Jakość jest bardzo dobra, a cena bardzo atrakcyjna. Jestem bardzo zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdej mamie z głębi serca biustonosze do karmienia. Świetna jakość wykonania, są bardzo wygodne i praktyczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam ten sklep każdej osobie, która nie chce wydawać miliona złotych na bieliznę. Według mnie nie musi ona być z super materiałów i wyglądać nie wiadomo jak by spełniać swoją funkcję. Tak więc polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bielizna z tego sklepu internetowego jest dobrej jakości. Ja jak i żona jesteśmy zadowoleni ze swoich zakupów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kolejny zakup w tym sklepie i znów jestem bardzo zadowolona z zakupów. Mają ogromny wybór bielizny w dobrych cenach. Na jakość nie narzekam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłam tu kilka zmysłowych kompletów w sam raz na święta. Bałam się trochę, że paczka nie zdąży do mnie dojść. Traf chciał, że dziś paczkę mi dostarczono. Wszystko się zgadza z zamówieniem. Rozmiary są ok. Gorąco polecam. Na pewno jeszcze nie raz zrobię w tym sklepie zakupy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Udało mi się w tym sklepie internetowym idealnie dobrać biustonosz. Jakość super, a cena niska. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mają świetną ofertę peniuarów. Zamówiłam czerwony z koronkowym wykończeniem. Jest śliczny i bardzo seksowny. Jestem bardzo zadowolona z zakupów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam tu kilka koronkowych biustonoszy. Na jakość nie mogę narzekać jak dla mnie jest taka sama jak w innych sklepach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam! Można kupić tu piękną i zmysłową bieliznę za naprawdę małe pieniążki :) polecam zaśledzić ich na fb by być na bieżąco z promocjami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogromnie polecam ofertę biustonoszy do karmienia. Dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów, kolorów i wzorów, więc każda mama znajdzie coś dla siebie. Są bardzo wygodne i dobrze podtrzymują biust, nawet przy dużym obciążeniu. Ja jestem nimi zachwycona i już zamówiłam kolejne sztuki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupy w tym sklepie to czysta przyjemność. Duży wybór zmysłowej bielizny w dobrych cenach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przepiękna bielizna. Aż jestem w szoku, że można kupić takie fajne rzeczy w jednym miejscu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupy w tym sklepie oceniam jako bardzo udane! Mają ogromny wybór, zmysłowe modele. polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam ten sklep ze względu na świetny wybór męskiej jak i damskiej bielizny. Jedynie długo czeka się na paczkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Męska bielizna zamówiona w tym sklepie jest naprawdę spoko. Dobra jakość za niską cenę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam na próbę damski komplet na siłownię w kolorze czarnym, wykonany z miękkiego, oddychającego materiału. Okazał się, że był strzałem w 10. Zamawiam parę kolejnych w innych kolorach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie przeszkadza mi długi czas oczekiwania na paczkę. Zamówiona bielizna jest super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Salon kosmetyczny - Gdzie isc ? (21 odpowiedzi)

Poszukuje DOBREJ kosmetyczki, a wlasciwie salonu kosmetycznego w ktorym moglabym miedzy innymi...

prasowanie cellulitu (39 odpowiedzi)

Czy ktos robil ten zabieg?Jakie efekty?

Gdzie kupujecie kosmetyki??? (133 odpowiedzi)

Jestem ciekawa gdzie lubicie wybierać kosmetyki? Kierujecie się ceną, miejscem czy obsługą? I...