Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Polecam. Żona kupiła tu bardzo zmysłową bieliznę. Wygląda w niej obłędnie, jak modeleczka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koszulka nocna to strzał w dziesiątkę! Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, a mimo to jej cena jest bardzo atrakcyjna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Majtki pushup świetnie podkreślają pośladki :) Polecam :) kupie chyba ich więcej :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam wszystkim kobietom biustonosz bralette. Jest to bardzo wygodny i stylowy model, który doskonale sprawdzi się na co dzień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na zamówienie nie czekałam jakoś długo. Bielizna fajna, a na pewno tania. Jestem w pełni zadowolona!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem bardzo zadowolona ze swoich zakupów. Myślę, że jeszcze nie raz zrobię w tym sklepie zakupy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłam na próbę rajstopki, przyszły są świetne. Teraz składam zamówienie na znacznie więcej :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłem tym razem męski szlafrok satynowy. Jest bardzo wygodny i dobrze uszyty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie polecam wycięte stringi z paskami. Są bardzo seksowne i kobiece. Dobrze podkreślają kształty ciała i sprawiają, że kobieta czuje się atrakcyjnie. Mój mąż również bardzo je ceni. Jego zdaniem są bardzo zmysłowe i kuszące.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupy w tym sklepie to czysta przyjemność. Dobra jakość koronek na majtkach, wygodne w noszeniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Troszkę długo czekałam ale było warto :)
Super jakość jak za tak niską cenę. Polecam każdej kobiecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupiłam piżamkę z koszulką i szortami. Jestem zadowolona. Produkt dobrze wykonany, taki jak na zdjęciach. Jedynie trochę długo czekałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tym sklepie już od dawna razem z żoną robimy zakupy. Głównym atutem sklepu na pewno jest cena. Drugim duży wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam ten sklep głównie ze względu na niskie ceny. Jakość bielizny jest ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba najlepszy sklep jeśli chodzi o bieliznę. Kupiłam na próbę parę rzeczy okazały się ok. Składam niebawem kolejne zamówienie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To był mój kolejny zakup w tym sklepie i wiem, że nie ostatni. Fakt, że długo czekałam ale było warto. Bielizna jest naprawdę ekstra.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sklep godny polecenia każdemu. Mają tu dobrą jakościowo bieliznę. Jest jej co ważne ogromny wybór i to też w różnych rozmiarach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam ten sklep każdemu kto chce tanio kupić dobrej jakości bieliznę i nie tylko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłem w tym sklepie super piżamę satynową. Najtańsza nie była ale jest ekstra. Trzeba jedynie długo czekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłem w tym sklepie już po raz drugi bokserki. Jestem z nich zadowolony. Materiał jest dobrej jakości, a najważniejsza jest jak dla mnie cena. Jest tanio.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Endermologia-proszę o opinię i polecenie gabinetu (69 odpowiedzi)

Witam, Prosze o opinię dot.endermologii- czy faktycznie jest tak skuteczna w zwalczaniu...

jaki krem na noc +30 ?? (208 odpowiedzi)

Witam! Od dłuższego czasu szukam kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną. Jeżeli już myślę, ze w...

Opakowania kosmetyczne (12 odpowiedzi)

Zajmuję się wytwarzaniem naturalnych kosmetyków, ale także mocno jestem w temacie aromaterapii i...