Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Polecam. Żona kupiła tu bardzo zmysłową bieliznę. Wygląda w niej obłędnie, jak modeleczka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koszulka nocna to strzał w dziesiątkę! Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, a mimo to jej cena jest bardzo atrakcyjna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Majtki pushup świetnie podkreślają pośladki :) Polecam :) kupie chyba ich więcej :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam wszystkim kobietom biustonosz bralette. Jest to bardzo wygodny i stylowy model, który doskonale sprawdzi się na co dzień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na zamówienie nie czekałam jakoś długo. Bielizna fajna, a na pewno tania. Jestem w pełni zadowolona!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem bardzo zadowolona ze swoich zakupów. Myślę, że jeszcze nie raz zrobię w tym sklepie zakupy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłam na próbę rajstopki, przyszły są świetne. Teraz składam zamówienie na znacznie więcej :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłem tym razem męski szlafrok satynowy. Jest bardzo wygodny i dobrze uszyty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie polecam wycięte stringi z paskami. Są bardzo seksowne i kobiece. Dobrze podkreślają kształty ciała i sprawiają, że kobieta czuje się atrakcyjnie. Mój mąż również bardzo je ceni. Jego zdaniem są bardzo zmysłowe i kuszące.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupy w tym sklepie to czysta przyjemność. Dobra jakość koronek na majtkach, wygodne w noszeniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Troszkę długo czekałam ale było warto :)
Super jakość jak za tak niską cenę. Polecam każdej kobiecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupiłam piżamkę z koszulką i szortami. Jestem zadowolona. Produkt dobrze wykonany, taki jak na zdjęciach. Jedynie trochę długo czekałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tym sklepie już od dawna razem z żoną robimy zakupy. Głównym atutem sklepu na pewno jest cena. Drugim duży wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam ten sklep głównie ze względu na niskie ceny. Jakość bielizny jest ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba najlepszy sklep jeśli chodzi o bieliznę. Kupiłam na próbę parę rzeczy okazały się ok. Składam niebawem kolejne zamówienie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To był mój kolejny zakup w tym sklepie i wiem, że nie ostatni. Fakt, że długo czekałam ale było warto. Bielizna jest naprawdę ekstra.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sklep godny polecenia każdemu. Mają tu dobrą jakościowo bieliznę. Jest jej co ważne ogromny wybór i to też w różnych rozmiarach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam ten sklep każdemu kto chce tanio kupić dobrej jakości bieliznę i nie tylko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłem w tym sklepie super piżamę satynową. Najtańsza nie była ale jest ekstra. Trzeba jedynie długo czekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłem w tym sklepie już po raz drugi bokserki. Jestem z nich zadowolony. Materiał jest dobrej jakości, a najważniejsza jest jak dla mnie cena. Jest tanio.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

gdzie i za ile dobra analiza kolorystyczna (11 odpowiedzi)

jak w temacie, możecie mi kogoś polecić? a może są tutaj osoby którr zajmują się analizą...

Butik Citychic (41 odpowiedzi)

Witam. Czy ktoś kupował online w sklepie citychic.pl? Jakie opinie o sklepie?

leczenie trądziku (118 odpowiedzi)

Witam, chciałabym się rozeznać, czy ktoś boryka się z tradzikiem, bliznami po nim jakie...