Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Towar bardzo porządnie wykonany, odpowiednio zapakowany, jeśli chodzi o zakup bielizny to tylko tutaj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mimo długiego czasu oczekiwania na paczkę, jestem zadowolony z zakupu. Skarpetki i majtki są dobrej jakości i tanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówienie zrealizowane na piątkę z plusem. Koszula nocna z koronkowym biustem jest zachwycająca. Materiał jest świetnej jakości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem tym sklepem oczarowana. Duży wybór body, rajstopek, pończoch. Polecam! Każda kobieta na pewno znajdzie coś dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żona kupiła mi tu bokserki i są świetne. Ona robi tu co jakiś czas zakupy i jest zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Transparentne bokserki damskie udowadniają że bardziej zabudowane majtki mogą być równie seksowne jak stringi. Kolejne udane zakupy za mną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serdecznie polecam każdemu zakup bielizny w tym sklepie. Świetna jakość za niską cenę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupiłam dwuelementowy komplet do spania w serca. Czekałam długo ale się doczekałam. Na jakość nie mogę narzekać, jest świetny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam czerwony biustonosz sportowy o klasycznym kroju, na siłowni w nim jeszcze nie byłam ale przy ćwiczeniach w domu sprawdza się super, trzyma wszystko na miejscu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sklep naprawdę godny polecenia. Można kupić bardzo zmysłową bieliznę, bieliznę dla męża oraz dla dzieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Plus za profesjonalne podejście do klienta, bezproblemowy kontakt przez szybkie wiadomości zwrotne, dzięki temu idealnie dobrałam rozmiar i cieszę się nowymi biustonoszami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W lato odebrałam kimono plażowe było ekstra, teraz zamówiłam koszulę nocną. Tez jest świetna. Super wykonanie, wygodnie się w niej śpi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sklep polecam na pewno godny polecenia każdemu. Mają tu tanią i dobrą jakościowo bieliznę dla mężczyzn i kobiet, a przy obecnych cenach wszystkiego nie warto przepłacać za bieliznę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam ten sklep każdemu. Żona i ja robimy już od dawna w nim zakupy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Super jakość jak za tak niską cenę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pomimo tego, że paczka była lekko uszkodzona i strasznie długo do mnie szła, to jest ok. Zamówienie się zgadza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem tak zadowolona z bielizny z tego sklepu, że niedługo będę musiała kupić nową szufladę, żeby pomieścić wszystkie swoje ulubione modele.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żona kupuje już od minimum dwóch lat w tym sklepie bieliznę dla nas obojga. Mają dobre ceny, a jakość według nas jest do zaakceptowania. Nie wymagamy jedwabiów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można w tym sklepie kupić bardzo fajne bokserki w dobrej cenie. Jedynie trzeba być cierpliwym ponieważ paczka może długo iść.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mają tu bardzo dobrej jakości bokserki. Polecam każdemu facetowi. Jeśli chodzi o rozmiarówkę to myślę, że jest standardowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Biustonosz samonośny push up ze ściągaczem to strzał w dziesiątkę dla kobiet z większym biustem. Świetnie podtrzymuje i modeluje, a przy tym jest bardzo wygodny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie kupujecie kosmetyki??? (133 odpowiedzi)

Jestem ciekawa gdzie lubicie wybierać kosmetyki? Kierujecie się ceną, miejscem czy obsługą? I...

Pasek do Spodni (5 odpowiedzi)

Witam chcialam zapytać czy ktoś orientuje się czy dł paska do Spodni mierzy się od klamry czy...

Naturalne kosmetyki Polskich producentów (28 odpowiedzi)

Chwile się zbierałam do założenia tego tematu, ale już czas najwyższy machnąć kilka refleksji...