Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Towar bardzo porządnie wykonany, odpowiednio zapakowany, jeśli chodzi o zakup bielizny to tylko tutaj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mimo długiego czasu oczekiwania na paczkę, jestem zadowolony z zakupu. Skarpetki i majtki są dobrej jakości i tanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówienie zrealizowane na piątkę z plusem. Koszula nocna z koronkowym biustem jest zachwycająca. Materiał jest świetnej jakości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem tym sklepem oczarowana. Duży wybór body, rajstopek, pończoch. Polecam! Każda kobieta na pewno znajdzie coś dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żona kupiła mi tu bokserki i są świetne. Ona robi tu co jakiś czas zakupy i jest zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Transparentne bokserki damskie udowadniają że bardziej zabudowane majtki mogą być równie seksowne jak stringi. Kolejne udane zakupy za mną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serdecznie polecam każdemu zakup bielizny w tym sklepie. Świetna jakość za niską cenę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupiłam dwuelementowy komplet do spania w serca. Czekałam długo ale się doczekałam. Na jakość nie mogę narzekać, jest świetny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam czerwony biustonosz sportowy o klasycznym kroju, na siłowni w nim jeszcze nie byłam ale przy ćwiczeniach w domu sprawdza się super, trzyma wszystko na miejscu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sklep naprawdę godny polecenia. Można kupić bardzo zmysłową bieliznę, bieliznę dla męża oraz dla dzieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Plus za profesjonalne podejście do klienta, bezproblemowy kontakt przez szybkie wiadomości zwrotne, dzięki temu idealnie dobrałam rozmiar i cieszę się nowymi biustonoszami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W lato odebrałam kimono plażowe było ekstra, teraz zamówiłam koszulę nocną. Tez jest świetna. Super wykonanie, wygodnie się w niej śpi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sklep polecam na pewno godny polecenia każdemu. Mają tu tanią i dobrą jakościowo bieliznę dla mężczyzn i kobiet, a przy obecnych cenach wszystkiego nie warto przepłacać za bieliznę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam ten sklep każdemu. Żona i ja robimy już od dawna w nim zakupy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Super jakość jak za tak niską cenę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pomimo tego, że paczka była lekko uszkodzona i strasznie długo do mnie szła, to jest ok. Zamówienie się zgadza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem tak zadowolona z bielizny z tego sklepu, że niedługo będę musiała kupić nową szufladę, żeby pomieścić wszystkie swoje ulubione modele.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żona kupuje już od minimum dwóch lat w tym sklepie bieliznę dla nas obojga. Mają dobre ceny, a jakość według nas jest do zaakceptowania. Nie wymagamy jedwabiów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można w tym sklepie kupić bardzo fajne bokserki w dobrej cenie. Jedynie trzeba być cierpliwym ponieważ paczka może długo iść.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mają tu bardzo dobrej jakości bokserki. Polecam każdemu facetowi. Jeśli chodzi o rozmiarówkę to myślę, że jest standardowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Biustonosz samonośny push up ze ściągaczem to strzał w dziesiątkę dla kobiet z większym biustem. Świetnie podtrzymuje i modeluje, a przy tym jest bardzo wygodny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Fryzjer dla kręconych włosów (4 odpowiedzi)

Czy możecie polecić fryzjera,który zna się na kręconych włosach ? Nie mam szczęścia aby dobrze...

Opakowania kosmetyczne (12 odpowiedzi)

Zajmuję się wytwarzaniem naturalnych kosmetyków, ale także mocno jestem w temacie aromaterapii i...

mezoterapia igłowa proszę o opinie (47 odpowiedzi)

interesują mnie okolice oczu,