Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

W tym sklepie każdy znajdzie coś dla siebie. Bielizna jest dostępna w szerokim wyborze rozmiarów, kolorów i stylów. Dodatkowo, ceny są bardzo przystępne. Polecam ten sklep wszystkim
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem jak mogłam wcześniej nie znać tego sklepu. Ogromny wybór fajnych rajstop. Są mega seksowne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lubimy z żoną wieczorne joggingi, pogoda nie sprzyja więc kupiłem bieliznę termiczną, już po 1 razie mogliśmy ocenić ją pozytywnie, spełnia swoją rolę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nigdzie nie widziałam tak fajnej seksownej bielizny w tak niskiej cenie. Polecam, na pewno nie raz tu coś zamówię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czekałem długo ale jestem zadowolony. Bielizna spełnia moje oczekiwania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłem w tym sklepie bieliznę na prezent dla mojej żony. Czytając opinie uzbroiłem się w cierpliwość. Było warto ponieważ żona zadowolona, a ja no cóż ;) chyba nawet bardziej niż ona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłem w tym sklepie odzież termiczną dla siebie i żony. Spełnia swoją funkcję i była tania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem zadowolona z zakupu bielizny. Dobra jakość materiału za niewielkie pieniądze. Nie spodziewałam się tego jeśli mam być szczera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sklep działa na zasadach dropshippingu- pełni funkcję pośrednika a sprzedawcą jest podmiot trzeci, najczęściej z Chin. Powyższe skutkuje, że ew. zwrot dokonywany jest przez konsumenta bezpośrednio na adres sprzedawcy czyli np, do Chin co powoduje, że często wartość paczki przekracza wartość zakupionej rzeczy. Druga sprawa to jakość towaru.
Jest bardzo dużo negatywnych opinii na innych stronach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sklep z fajnym asortymentem z rozsądnymi cenami, szczególnie polecam wysokie majtki wyszczuplające z siateczką. Nie dość że ładnie wyglądają to i fantastycznie zwężają talię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Zamówiona bielizna jest dobrej jakości. Zdziwiłam się ponieważ za taką cenę trudno o coś takiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żona kupiła tu bardzo zmysłową bieliznę. Wygląda w niej mega obłędnie. Polecam, tym bardziej za tak małe pieniądze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten sklep poleciła mi koleżanka z pracy i muszę przyznać, że i ja go teraz polecam każdemu. Świetna bielizna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję temu sklepowi za poprawę mojego życia łóżkowego. Kupiłam parę body i ja i mój mąż jesteśmy bardzo zadowoleni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakup bokserek w tym sklepie. Mają super jakość za niską cenę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z odpowiednim wyprzedzeniem zamówiłam odzież termiczną, zła pogoda sprzyja wypróbowaniu jej. Jestem bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdej kobiecie zakupy w tym sklepie internetowym. Jakość bielizny jest zadowalająca jak za tak niską cenę. Mojemu mężowi również się ona podoba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam! Stringi, biustonosz, pończochy wszystko jest mega. Poleciłam sklep koleżankom z pracy i teraz czekają na swoje zamówienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłem już po raz drugi bokserki i złego słowa powiedzieć nie mogę. Długo czekałem jedynie na przesyłkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można w tym sklepie kupić naprawdę świetną bieliznę wyszczuplającą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Butik Citychic (41 odpowiedzi)

Witam. Czy ktoś kupował online w sklepie citychic.pl? Jakie opinie o sklepie?

Bezinwazyjny lifting twarzy (40 odpowiedzi)

Jakie zabiegi polecacie w przypadku bezinwzyjnego liftingu twarzy? Ale takie które daja...

sucha skóra (73 odpowiedzi)

Odkąd mam problem z tarczycą ( niedoczynnośc) nie mogę sobie poradzic z suchą skórą... do mycia...